Klicki 1000 soovitust

Kõlariga kasvõi vee alla? Jah, JBL Flip 4-ga võibki

Sel ajal, kui muu Euroopa ägab metsikus kuumalaines, tibab meil vaikselt vihma ja isegi 20 kraadist soojast pole põhjust igal pool unistada. Et tuju paremaks läheks, on vaja head muusikat ja mõnusat seltskonda. JBL Flip 4 (hind 129,99 eurot) sobib meie vihmase ilmaga väga hästi ja saab kasutada ka siis, kui kuumalaine meieni peaks jõudma, sest kõlar kannatab nii suuremat kui väiksemat vihmasabinat ja ka lausa palavuse eest vette sukeldumist.

IPX7 veekindlusstandardile vastavus tähendab, et kõlar võib lühemat aega vee all vastu pidada ja selle vastupidaval korpusel asuvate reljeefsete nuppudega saab muusikat juhtida ka siis, kui näpud märjad. Bluetoothiga saab ühendada kuni kaks mobiili korraga, JBL Connect+ aga lubab kogu peopaiga katta kasvõi saja selle ühendusviisiga ühilduva kõlariga, et muusika saaks levida igale poole.

Aku kestab 12 tundi, laadida saab USB kaabliga ja see võtab aega 3,5 tundi.

Kui oled peol, aga muretsed basseinis hulpides, et keegi sulle helistab? JBL Flip 4 saab ka siin aidata, sest sisseehitatud mikrofoniga seade oskab nutitelefonist kõnesid vastu võtta ja saadki oma sõpradega käed-vabalt rääkida. Rääkida pole vaja otse kõlarisse, mikrofon püüab kinni ka veidi kaugemad helid.

Kui muusika enam ei mängi, tunneb kõlar selle ära ja teatud aja möödudes lülitub aku säästmiseks ise välja.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.