Klicki 1000 soovitust

Kolm hea hinnaga sülearvutit uude aastasse

Jõuluaeg läheneb kiirelt ja viimane aeg on mõelda välja asjalikud soovid, mis jõuluvanale teele panna. Üks korralik sülearvuti kulub tänapäeval ära igaühele. Kuid millist täpsemalt ikkagi jõulupakki soovida?

Lenovo sülearvutid on end igati tõestanud, neid kasutatakse nii kodudes kui ka tööl ning neid soovitavad ka paljud oma ala asjatundjad. Selle brändi suurimaks plussiks on lisaks sellele, et arvutid on väga kasutajasõbralikud, ka enamasti mõistuse piiridesse jääv hind.

Kuid vaatame paari arvutit lähemalt.

Sülearvuti Lenovo V130-15 Celeron 4GB 128GB SSD (jõuluhind 269,99 eurot) on kerge (1,8 kg), sellega võid kirjutada valmis oma kondoridokumendid ning koostada Exceli tabelid või vaadata DVD-delt filme. Mugavust lisab 180 kraadi kalduv ekraan, tänu millele on hõlbus näiteks näidata ekraanil olevat pilti üle laua kolleegidele.

Arvuti aku peab vastu kuus tundi, millest jätkub täiesti peaaegu terveks tööpäevaks. 30 minutiga saab aku 50% täis.

Lenovo IdeaPad S145 Pentium 8GB 256 GB SSD (jõuluhind 379,99 eurot) on umbes sama kerge, kuid eelmisest mudelist veelgi võimsam. Intel Pentium 5405U kahetuumaline protsessor annab mõistliku töökiiruse. Harmani kõlarid koos Dolby Audio heliga lisavad meediale ruumilisust ja võimsust, mis muudab video- või filmivaatamise kinolikumaks.

HP 14 (2019) A4 8GP 256G (jõuluhind 369,99 eurot) on eelmise masinaga täiesti võrreldav, kuid on veel kergem (1,47 kg) ja energiasäästlikum, pakkudes enam kui 10-tunnist järjestikust kasutusaega. Arvuti kasutab AMD A4-9125 kahetuumalist protsessorit, millega saab kõik vajaliku nii kontoris kui kodus tehtud.

Sülearid kasutavad HDD ehk kõvaketta asemel kiiremat ja töökindlamat SSD ketast, mis annab arvutile nii käivitamisel kui töötades kordades suurema töökiiruse. SSD on täiesti vaikne ning kõvakettakrõbinat enam ei kuule.

Kõik need sülearvutid sobivad väga hästi ka kingikotti, kuid kellele milline kõige paremini sobib, sõltub eelkõige sellest, kui tihti ja milliseks otstarbeks arvutit kasutatakse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.