Klicki 1000 soovitust

Kolm head elektrisõidukit, millega veel suve lõppu nautida

Kuigi suurem osa suvest jääb nüüdseks selja taha, on siiski veel järel piisavalt päikeselisi päevi, millal õues mõnusalt aega veeta. Selleks, et õues olemine veelgi vahvamaks teha, võib kaaluda lõbusa elektrisõiduki ostmist.

Siin on kolm sellist, mida Klick just praegu osta soovitab.

Gyropode G1 tasakaaluliikur

See stiilse välimusega tasakaaluliikur sobib just neile, kes soovivad seltskonnas välja paista. Kui harilikult kipuvad tasakaaluliikurid olema lihtsalt ühevärvilised, siis see seade on väga silmatorkava välimusega. Lisaks heale välimusele on sel ka võimsad tehnilised näitajad: kuni 20-kilomeetriline sõidu-ulatus ning maksimumkiirus 10 km/h, seega sobib hästi ka nooremale põlvkonnale.

Xiaomi MiJia

Ilmselt ühe parima välimuse ning parimate tehniliste näitajatega elektritõukeratas, mida hetkel poodidest leiab, on toodetud kuulsa Hiina tootja Xiaomi poolt, kelle seadmete töökindluses on kasutajad juba aastaid veendunud. MiJia tõukerattaga saab ühe laadimiskorraga läbida kuni 30 kilomeetrit ning maksimaalseks kiiruseks on 25 kilomeetrit tunnis.

Razor Power Core E90

See on midagi inimestele, kes soovivad pigem odavamas hinnaklassis elektrisõidukit. Razori tõukeratas pakub ohtralt sõidurõõmu üsna taskukohase hinna eest. Kuigi kaotab mõnedes lisavõimalustes, mis on olemas Xiaomi toote juures, sobib see siiski lapsele või teismelisele suvel mööda tänavaid kimamiseks. Seadme aku peab vastu kui 70 minutit ning maksimaalseks kiiruseks on 16 kilomeetrit tunnis.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses