Klicki 1000 soovitust

Kolm head elektritõukekat suviseks ühistranspordivabaks kulgemiseks

Eriolukorra piirangud leevenevad iga päevaga, kuid ringiliikumisel jäävad veel kauaks kehtima teistega distantsi hoidmise soovitused. Parim võimalus piisavalt pikki vahemaid ilma ühistranspordita läbida ongi elektritõukekas – selle saab lisaks ka tuppa või kontorisse kaasa võtta.

Siin on kolm head elektriliikurit, millega jõuad suve jooksul igal pool ära käia – nii rannas, tööl, mõnel väiksemal massiüritusel kui poes. Eesti peale autoga ringi rändama minnes on samuti e-tõukekas pakiruumis hea teepikendus igas peatuskohas.

Kõik üle 50-eurosed ostud tuuakse Klicki e-poest ostjale ära tasuta, seega need elektritõukekad on samuti päris poodi minemata ostetavad koos tasuta transpordiga, kuid ka päris poed on juba avatud.

Segway ES4 – 449,99 eurot

Segway Ninebot ES4 on põhimõtteliselt sama, nagu ES2, aga suure lisa-akuga, mis pikendab sõiduulatuse pea kahekordseks ehk 45 kilomeetrini ning tippkiiruseks on sel mudelil 30 km/h. Võimalik, et oledki selle mudeliga juba sõitnud, sest samasid kasutas elektritõukerataste rentija Bolt ka eelmisel hooajal.

Kuna tegemist on sama elektritõukekaga, mida on usaldanud renditeenuse pakkuja, siis võib üsna kindel olla, et tegemist on väga vastupidava mudeliga, sest keegi ju kiirelt lagunevale tehnikale oma äri üles ei ehitaks. Lisaks on tegemist turvalise sõidukiga, millel on nii elektrilised kui mehaanilised pidurid ning tuled nii ees kui taga. Maksimaalne kaal sõitjal võib ulatuda kuni 100 kilogrammini.

Xiaomi M365 Pro – 539,99 eurot

Xiaomi M365 on samuti üks populaarseimatest elektritõukekatest, mis toodetud Hiina tuntud tootja poolt. M365 Pro mudel on aga selle vastupidavama akuga ja täiustatud versioon. See isend peab vastu ühe laadimisega kuni 45 km, suurem aku on peidetud sõiduplatvormi alla.

Maksimaalne kiirus on Xiaomil 25 km/h ja maksimaalne reisija kaal kuni 100 kg. Tõukekas on kiirelt kokkupandav ja kaasavõetav kuhu iganes.

Gpad Joyride – 799,99 eurot

Joyride tähendab mugavat sõitu – elektritõuksil on amordid nii ees kui taga, seega võib tee ka veidi konarlikum olla. Äärekive ja auke tänavatel jagub, amordid kuluvad igapäevase liikleja jaoks ära küll.

Aku kestab kuni 40 km, pidurdab tagumine tõhus ketaspidur ja turvalisuse tagamiseks on ees maalähedane latern, mis valgustab hästi eesolevat teed nii lähedalt kui kaugemalt.

Gpad sobib kuni 120 kg kaaluvale sõitjale. Maksimaalne kiirus ulatub 35 km/h, kuid see sõltub muidugi ka reisija kaalust ja tee tõusust või langusest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.