Kolm head ja soodsat sülearvutit koduõppeks

Kui kontorist on töö koju toodud ja koolides samuti käib kaugõpe, siis on üsna selge, et igaüks vajab eraldi arvutit. Siin on kolm sobivat isendit, mis jooksevad kiirelt kõiki kooliasju tehes ning millega saab peale tunde ja kodutöid ka muud teha, näiteks mängida.

Lenovo IdeaPad 3

Sülearvuti Lenovo IdeaPad 3 14 Pentium 4GB 128GB (hind 399,99 eurot) on hea ja mugav sülearvuti kiire PCIe NVMe SSD-ga, 14-tollise ekraaniga (1366 x 768 pikslit), HD veebikaamera ning Dolby Audio kõlaritega, seega sobib nii videotundideks kui kodutööde tegemiseks. Mugaval madalate klahvidega klaviatuuril saab valmis kirjutada ka pikemaid kirjatükke, aku kestab kuni 9 tundi. Sellest jätkub vajadusel nii kaugõppetundides olemiseks kui pärast hiljem ka kodutööde tegemiseks.

Masin on varustatud kiire WiFi ac standardi juhtmevaba võrguga, HDMI-ga monitori või teleri külge ühendamiseks, hulga USB-pesade, mikrofoni-kõrvaklappide 3,5 mm liidesega.

Sülearvuti HP 15s

Sülearvuti HP 15s Athlon 4GB 256GB (hind 419,99 eurot, siin on ka valge korpusega versioon) on eraldi numbriklaviatuuriga ilmselt üks parima hinna-jõudluse suhtega koduarvutitest, millel AMD kahetuumaline Athlon protsessor. Kui tavaliselt kiputakse arvutit valima Intel Core i seeria protsessorite järgi või AMD puhul Ryzenit eelistades, siis soodsam Athlon kipub radari alt välja jääma, kuna selle kohta ei teata nii palju. Jõudlustestides (näiteks CPU Mark) on aga AMD Athlon Gold 3020e näidanud isegi paremaid tulemusi kui samas klassis AMD Ryzen 3 või Intel Core i3-8130U. Seega pole mingit põhjust Athlon Gold´i hakata kohe välja praakima.

HP 15s pakub veel kiiret PCIe NVMe SSD-d (256 GB), WiFi ac standardi ülikiiret juhtmevaba ühendust, mitmeid USB pesasid ning üht USB C porti, HDMI-d ja kõrvaklapi-mikrofoni pesa. Suur 15,6-tolline ekraan (Full HD resolutsiooniga ehk 1920×1080 pikslit) on mati pinnaga, seega peegeldused segavad vähem. HD veebikaameraga saad probleemideta videotundidest pildi vahendusel osa võtta.

Lenovo V15

Sülearvuti Lenovo V15 Athlon 8GB 256GB (hind 499,99 eurot) on samuti eraldi numbriklaviatuuriga nagu HP, ka sel mudelil on sees kahetuumaline AMD Athlon protsessor ja 256 GB mahuga SSD.

Masinal on 802.11ac standardile vastav kiire juhtmevaba ühendus, USB pesad, HDMI, aku kestab kuni kuus tundi ning ekraan on 15,6-tolline (Full HD) ja mati pinnaga. Arvutil on rohkem mälu (8 GB), et ka mänge mängida ning miks mitte ka ohtralt veebikülgi korraga lahti hoida. Samuti toetab rohkem jõudlust nõudvaid töid või mänge kiirem Athlon Gold 3150U protsessorimudel (2,4 – 3,3 GHz).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.