Klicki 1000 soovitust

Kolm head mängurihiirt, mis sobivad mängurile jõulukingina sussi sisse

Päkapikkudele on üks korralik hiir täiesti jõukohane öösel sussi sisse vedada. Juhul, kui nad aga mängude jaoks sobivate isendite kohta väga täpselt ei tea, millist tuua, siis aitame neid natuke.

Siin on kolm korralikku mängurile sobivat hiirt, mis on kiiremad ja tundlikumad kui muidu ning lisaks mängudele on neid väga hea ka lihtsalt kontoritöö jaoks kasutada.

Mängurihiir Razer Basilisk X HyperSpeed (hind 64,99 eurot) on kuue programmeeritava nupuga ükskõik millise mängu jaoks, kus tähtis on kiirus ja erinevate tulistamis- või menüünuppude vajutamine. Neid on võimalik programmeerida Razer Synapse 3 tarkvaraga.

Ülitundlik, 16 000 DPI eraldusvõimega sensor aitab kursorit liigutada ka suurel ekraanil ühest nurgast teise, kuid DPI lülitiga saab vajadusel muidugi kiirust vähendada, et omakorda täpsust suurendada.

Ühendus on nii Bluetoothi kaudu kui 2,4 GHz USB adapteriga, mis tagab kiire juhtmevaba ühenduse. Selle saab transpordi ajaks hiire kõhtu peita.

Toiteks on üks AA patarei.

Mängurihiir SteelSeries Aerox 3 2022 (hind 69,99 eurot) on küll tubaseks kasutuseks, kuid siiski teatud veekindlustasemega. Standard IP54 näeb ette, et vihm, higi ja pritsmetega pihta saamine ei tee veel midagi. Tolmu- ja veekindlad lülitid peavad vastu lausa 80 miljonit klõpsu.

Hiire eraldusvõime on 8500 DPI ning muidugi saab ka selle seadme kiirust DPI nupuga muuta, lisaks on peal ja külgedel efektsed RGB tuled, mis ühe hea mängurihiirega kaasas käivad.

Toide on USB C kaablist, mis käib hiire küljest lahti, nii et seda on mugav transpordiks kaasa võtta.

Mängurihiir Razer DeathAdder V3 Pro (hind 143,99 eurot) on samuti USB C kaabliga, mis käib hiire küljest lahti. Kuid arvutiga saab seadme ühendada maailma ühe kiireima juhtmevaba adapteriga Razer HyperPolling Wireless, mille värskendussagedus on koguni kuni 4000 hertsi. USB kaablist saab laadida seadme akut, mis kestab 90 päeva.

Hiir töötab ülitäpselt erinevatel pindadel, isegi laseri kaugust pinnast saab reguleerida, rääkimata pinnastruktuuride arvestamisest, mille järgi tippklassi hiir kalibreerib end ise.

Seadmel on ülivastupidavad nupud – kuni 90 miljonit klõpsu ning kasutada saab seda ka mitme seadmega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.