Klicki 1000 soovitust

Kolm head mänguriklappi pärast tööd ja kooli mängimiseks

Juhtmega või juhtmeta, puldiga või ilma — ühed head mängurikõrvaklapid peavad olema kiired ja mugavad, sest neid kasutatakse tavaliselt mitu tundi järjest ehk nii kaua kui kestab mäng. Siin on kolm erinevat kõrvaklappi, mis sobivad ühtviisi hästi nii pärast kooli või tööd mängimiseks kui ka virtuaalkoosolekuks ja muusika kuulamiseks.

Razer Kraken Tournament Edition — 99,99 eurot

Kui tahad mängus täpselt teada, mis suunast vaenlane ründab või kus nurgas keegi põõsas krabistas, siis ruumilise heliga Krakeni e-spordi kõrvaklapid on mänguskoori suurendamisel igati abiks. 50 mm kõlarielementidega saab kuulata ka võimsat bassi ja valju heli, võimendada vaikseid hääli ja aimata täpselt ära mängus nii lähemalt kui kaugemalt kostvaid hääli.

Kõrvapolsterdused on tehtud spetsiaalselt e-sporti silmas pidades — need jahutavad ja kohanduvad, on mugavad ega tekita ebamugavust ka pikema aja jooksul. Kui tahad aga muusikat kuulata või virtuaalkoosolekuid pidada, siis mugavad klapid on abiks ka siin, koos suu juurde ulatuva tundliku mikrofoniga.

Razer Krakenil on juhtme küljes käepärane pult, millest saad kiirelt mikrofoni vaigistada, helivaljust reguleerida ja basse juurde keerata.

Ühendus käib kõrvaklappidel kas traditsioonilise 3,5 mm helikaabli või USB kaabli abil. Viimasel juhul edastatakse heli digitaalselt.

Kingston HyperX Cloud II — 99,99 eurot

Kingstoni mängurikõrvaklapid on Ameerikas ühed popimad. Üheks põhjuseks on ruumiline 7.1 heli, mis luuakse riistvara toel ja mis tagab mängus parima täpsuse heliallika asukoha määramisel. Filmi vaadates saad aga pildile taustaks personaalse ruumilise heli.

Klappidel on lahtikäiv mikrofon, mis summutab taustahelisid. Pehmed kõrvapolstrid töötavad passiivse mürasummutusena.

HyperX Cloud II saab toidet USBst, kui ühendada USB kaabliga PC või Maci taha, ning võimendab heli. 3,5 mm stereokaabliga on võimalik ühendada klapid PS4 ja Xbox One’i mängukonsoolidega. Mõlema kaabli küljes asuvad väikesed juhtpuldid, millest saab mikrofoni summutada ja helivaljust reguleerida.

SteelSeries Arctis 1 Wireless — 99,99 eurot

Kui eelistad juhtmevabade klappide pakutavat mugavust ja liikumisvabadust, siis Arctis 1 on hea valik. Mängurid, kelle arvates on juhtmevabad kõrvaklapid liiga aeglased, peavad silmas ilmselt Bluetoothiga klappe. Arctis 1-l on aga teiste seadmetega ühendamiseks 2,4 GHz sagedusel oma juhtmevaba ühendus. USB-C pessa käiv adapter ühendatakse arvuti, tahvli või telefoniga ning kõrvaklappidesse jõuab heli juhtmevabalt. Mängukonsoolidega saab neid klappe samuti kasutada üleminekukaabli abil. Kui muidugi tahad, võid alati valida ka 3,5 mm helikaabli ja tagasi juhtme külge minna.

Mikrofon on eemaldatav, nii et kui soovid lihtsalt muusikat kuulata, võid mikrofonivarre klappide küljest ära võtta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.