Klicki 1000 soovitust

Kolm head niiskuskindlat ja juhtmevaba kõrvasisest kõrvaklappi

Jays m-Seven True Wireless.

Kõige suurema vabaduse annavad pisikesed kõrvasisesed klapid, mis pealegi veel juhtmevabad – neid saab alati kaasa võtta, eriti siis, kui need veel ka veekindlad on. Siin on kolm sellist väga head kõrvaklappi, mis sobivad igaks olukorraks kergest trennist jooksurajal kuni kevadise raftinguni.

Acme BH412 True wireless – 49,99 eurot

Acme laadimiskapsliga veekindlad juhtmevabad kõrvaklapid on eriti kompaktsed ja mahuvad koos kapsliga taskusse, kõrvas olles on need aga nagu väikesed nööbid ja ei torka eriti silma.

Vaatamata väiksusele kostab kõrva mahlakas bass, koos laadimiskapsliga jätkub energiat 24 tunniks. Kõrvaklapid ise kestavad kuus tundi ühe laadimisega. Juhtida võid puutetundliku pinnaga.

Kasutada saad ka virtuaalset assistenti ja sellele häälkäsklusi anda või teha stereokõnesid mobiilivõrgus. Nutiseadmega käib ühendus üle Bluetoothi, ühendatakse automaatselt. Veekindlusklass IPX5 tähendab, et lausa vee alla ei tasu minna, aga higi, vihma ja veepritsmeid klapid ei karda.

PaMu Slide TWS – 89,99 eurot

Pamu kõrvaklapid on saanud tegelikkuseks Indiegogo ühisrahastuse kaudu – rahvale meeldis ja nad panustasid, et toode müüki jõuaks. Kuigi tegijad küsisid ainult ligi 80 000 dollarit, annetati viis miljonit ja see on teinud neist klappidest ühisrahastusplatvormi annetajate lemmiku.

Pamu eesmärgiks oli teha selline toode, mis püsib alati kindlalt kõrvas ja kestaks akudelt väga kaua – vähemalt terve päeva. Koos laadimiskarbiga saab aga muusikat kuulata kapslist laadides kokku kuni 60 tundi. See on üsna rekordiline. Laadimiskapsel on ka selle võrra suurem, et nii palju energiat pakutakse.

Suurel laadimiskapslil on veel üks kasulik lisaomadus – see töötab mobiili juhtmevaba laadimisalusena.

Puutetundliku pinnaga juhitavad kõrvaklapid sobivad isegi NBA mängijale, kes saab neid hästi kasutada isegi trenni ajal, seega võib arvata, et püsivad tõesti väga hästi kõrvas.

Jays m-Seven True Wireless – 129,99 eurot

Jaysi klapid on eriti hea aku tööajaga ühekordsel kuulamisel ilma laadimiskapsli abita – koguni 9,5 tundi. Saad katkematult kuulata nii podcast´e kui kontserte, laadimiskapslisse laadima panna pole vahepeal vaja. Kui aga kasutad lisaenergiat laadimiskarbist, saab kokku kuulamisaega 38 tundi.

Need klapid on samuti higi- ja pritsmekindlad ning sobivad igasuguseks spordiks, välja arvatud ujumine.

Puutetundlike nuppudega saab kõnesid vastu võtta ja virtuaalassistentidele häälkäsklusi jagada, nööpklapid püsivad kindlalt kõrvas ja näevad stiilsed välja.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.