Klicki 100 soovitust

Kolm head vidinat, mis meelitavad ilusa kevadilmaga õue

Kui oled terve talve harjunud peale kojujõudmist toas arvutis istuma, siis nüüd oleks aeg ka välja minna, sest hakkab roheliseks minema ja ilmad on peagi soojad ka. Kui ei tule kohe head ideed, mida seal õues teha, siis võta abiks mõni kasulik vidin, mis aitab edasi liikuda.

Maastiku-tasakaaluliikur Gpad 8R Hummer – 299,99 eurot

Igal pool pole siledaid kergliiklusteid. Juhul, kui tahad sileda asfaldi pealt ka maha pöörata, sobib see tasakaaluliikur, millel on suuremad ja laiemad rattad, võimsam aku ja võimekam mootor. Aku kestab 15-20 km, seega saab päris pikalt ringi tuuritada.

Rattanavigaator Smart Halo – 169,99 eurot

Tegemist on jalgrattanavigaatoriga, mis on tõeliselt ulmelise väljanägemisega. Mobiiliäpiga ühendatult juhatab ta LED-rõngaga teed õigesse kohta, kuid toimib ka jalgratta ärandamisvastase alarmina. Seega kaks-ühes kasulik seade, mis paneb kindlasti ratta välja võtma ja juhatab ka sinna, kuhu varem pole läinud. LED-tulede eeliseks on see, et igal ristmikul ei pea teed mobiilist vaatama hakkama. Ekraanilt on kohe näha, kuhu pöörata.

Elektritõukeratas Gpad 5KC Carbon – 349,99 eurot

Selle tõukekaga saab sõita kuni 25 km elektri jõul, ehkki pealtnäha paistab tõukeratas olevat tavaline. Oskuslikult ära peidetud aku aitab arendada kiirust kuni 23 km/h ja peale võib seista kuni 100 kg kaaluv reisija. Seega võid oma sellekevadised ja suvised reisid ette võtta stiilselt ja kiirelt.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.