Klicki 1000 soovitust

Kolm kasulikku vidinat aasta valgeimaks ööks

Täna algas suvi ja sellega on käes suvine pööripäev, mis toob meie planeedi põhjapoolkerale aasta kõige valgema öö. Muidugi ei maksa seda niisama maha magada, pealegi on kohe tulemas jaaniöö. Siin on kolm vidinat, millega ülipikk päev ja üürike öö mööda saata.

Hoco B27W Safe Torch 15 000 mAh – 39,99 eurot

Päev kestab kauem, kuid mobiiliaku mitte. Selleks, et pikemaks ajaks mobiili jätkuks, võta kaasa korralik akupank. 15 000 mAh aku on piisavalt mahukas, et enda telefoni mitu korda täis laadida või sõbrale ka anda, boonuseks on numbritabloo, kust täpselt näha, kui palju energiat veel järel on.

Pimedamaiks hetkeks kella ühe-kahe ajal öösel on akupangal ka väike LED-lamp, mis teed näitab.

DJI Tello – 119,99 eurot

Tahad lennata, aga mitte eriti kõrgelt ja mitte liiga palju kulutades? DJI-l, maailma ühel tuntuimal droonitootjal on ka väiksemaid ja odavamaid kaameraga lennumasinaid. Jäädvusta oma jaanipidu ja valged sumedad ööd selle lihtsa drooniga, millega sõitma õppimine pole üldse keeruline.

Moodsad droonid hoiavad end ise paigal, kuuletuvad pehmelt ja ei lase sul kohe esimeste katsetustega propellereid ära lõhkuda, sest DJI dellol on tiivikukaitsed kaasas.

Enne, kui tõused õhku, uuri järgi, ega sa pole lennukeelutsoonis, sest siis on lennutamiseks luba vaja.

Pardal asuv kaamera teeb HD videosid ja 5 MP fotosid.

Hover Lendav märklaud – 19,99 eurot

See on üliäge seltskondlik kõrgtehnoloogiline mäng igal jaaniõhtul – tulista droone alla ja täiesti ametlikult, ilma et keegi pahandaks!

Kuidas see käib, vaata siit videost:

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.