Klicki 1000 soovitust

Kolm lahedat piknikuvidinat, millega murule minna

Jah, +30 kraadi sooja on mõnus ja muidugi võib siis murule einet võtma minna. Mida aga tehnikavidinatest kaasa võtta? Siin on kolm soovitust juhuks, kui ka väike vihmasabin tuleb või kui tahad stiilsemalt puhata.

Satzuma tops-objektiiv – 14,99 eurot

See on hea kingitus fotograafile või iseendale – kui olete seltskonnaga looduspildid ära teinud ja pildistajatega lõkke äärde kogunete, on äärmiselt teemakohane oma soe jook objektiivikujulisse termostassi kallata.

Mõned kogenud kasutajad teavad soovitada, et rahvarikastes kohtades ei maksaks oma Satzuma kohvitassi järelvalveta jätta – neid kiputakse tavalisest enam pihta panema.

Cellular Line universaalne, pritsmekindel mobiilikott – 12,99 eurot

Kui ilmateadet pikema aja peale vaatata, siis esimesed vihmasabinad on juba mõne päeva pärast kohal. Kaitse oma hinnalist kaaslast – nutitelefoni sellise ümbrisega, mis õues olles märjema ilma ootamatul saabumisel hästi kaitseb.

Pritsmekindel kest sobib kuni 5,5-tollise ekraaniga telefonile (uute, õhukeste äärtega mobiilide puhul ilmselt ka veel suuremate ekraanidega seadmetele) ning on hea kaasa võtta näiteks randa, et kaitsta liiva, vee, kreemide, toidu ja kergemate põrutuste eest.

Skullcandy BARRICADE MINI BT – 39,99 eurot

Veel üks veekindel, IPX5 standardile vastav väike Skullcandy kuupkõlar on hea kaasa võtta väljas muusika kuulamiseks. Isegi suurem vihmasabin ei tee veel midagi ja kõlar tekitab oluliselt valjemat ning kvaliteetsemat heli kui mobiilid.

Aku peab vastu kuus tundi, kergelt kummine kest talub ka karmimat kohtlemist ja mahakukkumist.

Mobiiliga saab seadme ühendada Bluetoothi abil või miks mitte ühenda ka arvutiga.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses