Klicki 1000 soovitust

Kolm suurepärast vidinat alanud kevadeks

Kuigi lume koguse ja külmakraadide järgi on endiselt talv, algas eelmisel nädalal märkamatult kevad. See tähendab, et on aeg vaadata üle soojamate ilmadega sobivad tehnovidinad, sest kaugel see suur sula ikka enam on.

CAT S60 – 499,99 €

Vee- ja tolmukindel telefon, mis töötab nii märgade näppude kui kinnastega, kannatab külma ja kuuma ning ei karda kukkumist isegi pea kahe meetri kõrguselt, on kõige parem kaaslane rännakutel kevadvete äärde. Ja mis eriti hea ning eriline – CAT S60 on varustatud soojuskaameraga, mis jäädvustab soojuspilte, -videoid ja isegi aegluubis soojusvideoid. Seega saad veel viimastel kargetel talvepäevadel ka oma elamise soojalekkeid avastada.

Xiaomi Mi Band 2 – 34,99 €

Lõpuks saab pikemalt õues mürada ka ilma külmetamata.  Pole midagi olulisemat, kui teadmine, et täna kogunes samme rohkem ja kaloreid vähem kui eile ning pulss püsib aktiivse inimese tasemel. Neid teadmisi aitab koguda Xiaomi veekindel aktiivsusmonitor, mis ühildub Bluetoothi abil nutiseadmega ning mille aku peab sealjuures vastu kuni 20 päeva. Muide, öösiti jälgib see kaval seade ka uneaktiivsust ja -kvaliteeti.

Romoss Sailing akupangad – 8,99 kuni 39,99 €

Fakt, et tehnoloogia vajab töötamiseks energiat, kipub ununema enne, kui on juba hilja. See selgub enamasti kõige ebasobivamal hetkel ehk siis, kui aku on tühjaks saanud ning pildile jääb püüdmata põõsa tagant piiluv karu või lugemata pika kevadmatka sammud.

Romossi kompaktne akupank lubab korraga laadida kuni kahte seadet. Tänu Fitcharge tehnoloogiale teab akupank automaatselt, kui palju voolu ühendatud seadmed vajavad; lisaks on sellel ülelaadimise, ülepinge, liigse voolutugevuse ja lühiste vastane kaitse. Kuna akupangad talletavad erinevas koguses energiat, tuleks enne ostu kindlasti läbi mõelda, milline suurus on sobivaim.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.