Klicki 1000 soovitust

Kolm võimsat akupanka, millega elab üle pikema elektrist eemaloleku

Uued sülearvutid on nüüd enamasti USB C pesast laadimisega ning uus akupank võiks ka nende täis laadimist toetada, sest kui elekter ära läheb, on kõiki seadmeid vaja varsti laadida.

Siin on kolm sellist Power Delivery ehk võimsa USB C laadija toega mahukat akupanka, mis seda kõike teevadki.

Akupank BeePower BP-30PD 30000mAh (hind 39,99 eurot) on juba peale vaadates tõsisem tellis, kui mobiilide akupangad, kuid seda muidugi põhjusega. Mahutavus on 30 000 mAh, mis lööb keskmist akuseadet mitmekordselt. Kui kasutada ainult mobiilide jaoks, siis jätkub sellisest energiaallikast päevadeks ja isegi rohkem, kui nädalaks. Kui peres on rohkem telefone, saab kõik nutiseadmed mitu päeva töös hoida, kui juhtub järjekordne torm elektri viima. 22,5 W võimsus sobib telefonidelle, tahvlitele ja mõnedele digiseadmetele, mis vajavad kuni sellist laadimisvõimsust, keskmise sülearvuti jaoks võib sellest aga väheks jääda.

BeePoweril on kiireim kiirlaadimise tugi (QC 3.0), mis laeb pingega 3-20 volti, kohandudes sujuvalt laaditava seadme vajadustele. QC 3.0 laeb 15% kiiremini, kui eelmise põlvkonna QC 2.0.

Laadimisportidest on olemas kaks USB-A pesa, üks USB-C ja vaemate aparaatide jaoks üks Micro-USB. Ekraanilt saab näha aku täituvust, hetkel olevat laadimisvõimsust ja muud kasulikku infot.

Akupank Sandberg USB-C PD 100W (hind 109,99 eurot) on tõsisem abivahend 100-vatise võimsusega, millest piisab juba ka mängurisülearvuti aku laadimiseks. Mahutavus 38 400 mAh on ka muljetavaldav.

Suure ekraani asemel on aga lihtne LED-indikaator vanade heade “pulkadega”, mis näitavad, kas täis on 100%, kolmveerand, pool või veerand akust.

Sisendiks on Micro-USB ja USB-C, väljundiks USB-C erinevates režiimides vastavalt kasutava seadme vajadustele: 5 V / 2,4 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 5 A (kuni 100 W) ning kaks USB-A väljundit.

Tugev metallist korpus peab vastu põrutustele ja löökidele.

Kui vajad koju väikest ellujäämisvarustust, siis aitab akupank Sandberg USB-C PD 130 W (hind 169,99 eurot). Selle mahutavus 50 000 mAh, mis ulatub juba pooleni mõne suure autoaku mahutavusest. Otsas on kolm USB A ja kolm USB C pesa, millest kõik “suured” pesad töötavad laadimisväljundina võimsusega 18 W (koormus kokku), USB C pesadest aga saab ka akupanka ennast laadida (esimene ja teine port). USB C-pesadel on väljundvõimsuseks 30 ja 100 W.

Lisaks on Sandbergil ka suur ekraan, kust näeb laadimisvõimsusi ja aku täituvust. Sisseehitatud taskulamp valgustab ümbrust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.