Klicki 1000 soovitust

Kontrolli oma uusaastalubadusi täpse pulsikellaga: Xiaomi Mi Band 4C

Xiaomi tuli välja oma populaarse pulsikella Mi Band 5 kõrval ka teise kompaktse ja soodsa mudeliga Mi Band 4C. Mis neil vahet ja miks on hea pea poole soodsam mudel? Siin on mõned erinevused ja sarnasused, mis neist kahest spordikellast hea valiku teevad oma uusaastalubaduste jälgimiseks.

Xiaomi Mi Band 4C (hind 17,99 eurot) on peaaegu poole odavam, kui legendaarse Mi seeria 5. põlvkonna seade Mi Band 5 (33,99 eurot). Mida siis pakub Xiaomi soodsama mudeliga?

Esiteks, välimus on kellal juba üsna erinev. Kui Mi Band 5 pakub kaarjate äärtega ekraani, siis Mi Band 4C sihverplaat on täiesti kandiline. Sellele mahub natuke rohkem infot, kui ümarate äärtega paneelile. Samas on Band 5 ekraanidiagonaal siiski pisut suurem.

Aku osas on mõlemad kellad sama pika tööajaga – 14 päeva. See tähendab, et võid laadijata olla pea pool kuud. Sellist vastupidavust kohtab harva.

Laadimiseks kasutab Mi 4C varemgi mõnest teisest kellast tuntud lahendust, kus USB pistik on peidetud kellarihma sisse. Ühelt poolt on see hea ja mugav ringiliikuvale inimesele – kunagi pole probleemi laadimiskaabliga, kell ise on pistikuks ja sobib laadimiseks pista suvalise arvuti või mobiililaadija USB porti. Samas tähendab see iga kord rihma ühe poole lahtivõtmist.

Sisu osas pole palju erinevusi, kuid loomulikult pakub kallim kell rohkem spordialasid, mida träkkida. Mi band 4C ei paku ujumise träkkimist, kuigi on samamoodi veekindel nagu Mi band 5 (5 ATM). Mi Band 4C loeb samme, mõõdab päevas läbitud vahemaad kilomeetrites, kaloreid, mõõdab ööpäev läbi pulssi, jälgib une kvaliteeti, juhib muusikat ning kuvab mobiililt sõnumeid ja äppide teateid. Seega kõik elementaarsed aktiivsusmonitori funktsioonid on olemas. Viie toetatud spordiala hulka kuuluvad õues jooksmine, võimlemine, jalgrattasõit, jooksutrenažöör, kiirkõnd.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.