Klicki 1000 soovitust

Kõrvaklapid JLab GO Air Sport ehk 32 tundi puhast sporti higi- ja vihmakindlalt

Spordi jaoks on tavalistest kõrvaklappidest vähe. Esiteks peavad need niiskust ja higi taluma, sest sporti tehakse väljas, kus vahepeal sajab ning tõsisem trenn võtab ka üsna higiseks, mille eest peavad klapid kaitstud olema. Lisaks oleks hea, et aku poole pealt tühjaks ei saaks ja veel on tähtis, et kuularid kindlalt kõrvas püsiksid.

Kõiki neid omadusi ühendavad JLab GO Air Sport klapid (49,99 eurot). Lisaks silikoon-otsikutele, mida saab mitme suuruse vahel valida, on neil sangad, mis käivad kõrva taha ja hoiavad niimoodi klapid paigal ka kõige aktiivsemate spordialadega. Sangad aitavad väga hästi kõiki neid, kellel muidu kipuvad kõrva sisse käivad kuularid joostes või muid aktiivsemaid spordialasid tehes välja kukkuma.

Kõrvas olevad kuularid kestavad ühe laadimisega 8 tundi ning laadimiskapsel annab juurde veel 24 tundi, seega kokku on laadimisvaba kasutusaega 32 tundi. Laadida saab kapsli küljes oleva USB kaabliga, mis tänu sellele, et juhe on sisseehitatud, ei jää kunagi kuhugi maha.

Kasutada võib JLabi klappe kahe- või ühekaupa. Viimasel juhul saab neist teha mugava käed-vabad seadme näiteks autosõidul või trennis, et segamatult rääkida.

Veekindluse tase IP55 tähendab, et korpus kannatab vihma, tugevaid veejugasid, niiskust ja tõsisemat märga ning ainuke, mida selle standardiga seadmega teha ei tohiks, on päris üleni vee alla minek.

Basse saab juhtida ekvalaiseriga just endale sobivat tämbrit valides. Kuid seda ei pea äpist tegema. Puutejuhtimisega on võimalik valida kolme helirežiimi vahel: JLab Signature, Balanced ja Bass Boost.

Puutetundlikult võib klappide pealt ka heli valjemaks või vaiksemaks keerata, muusikapalasid vahetada või virtuaalassistendi kaudu nutiseadmele häälkäsklusi anda. Toetatud on Siri ja Google. Puutega võetakse ka kõnesid vastu ükskõik kumba klappi puudutades. Seega trenni tegemisel ei takista miski nende klappidega segamatult muusikat kuulata või kui vaja, siis on võimalik lasta end ka mobiilikõnega segada, ilma et peaks telefoni välja otsima.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.