Klicki 1000 soovitust

Kõrvaklapid, mis kestavad peaaegu terve töönädala

Võid elektri börsihindu jälgida või mitte – vahet pole, need JLabi kõrvaklapid ei vaja töönädala jooksul mingit laadimist.

JLab JBuds Air Pro (hind 79,99 eurot) kõrvaklapid ise kestavad ühe laadimisega üheksa tundi, kuid koos laadimiskapsliga saab neid kasutada veel lisaks 27 tundi. Kui sa ei kuula just ööpäev läbi, siis keskmise kasutusega jätkub sellest peaaegu üheks töönädalaks ehk kokku 36 tunniks.

Lisaks on korpus IP55 veekindlusega, saab kasutada ka näiteks hommikujooksu tehes või teel koju vihmasajus või jõusaalis higistades.

Muusika peatub automaatselt, kui võtad klapid kõrvast ning jätkub samast kohast, kus pooleli jäi. Filmivaatamise ja mängude ajal aga vähendatakse viidet, et heli ja pilt oleksid sünkroonis.

Kui tavaliselt vajavad juhtmevabad kõrvaklapid ekvalaiseri seadistamiseks äppi, siis neil JLabi klappidel on eelseadistused klappides endas olemas. Valida saab kolme seade vahel: JLab Signature, Balanced ja Bass Boost.

Kontoriinimesele on tähtis samu klappe mitme seadmega kasutada – nii mobiili, lauaarvuti kui sülearvutiga. Selleks on olemas kiire paaritamise võimalus kuni kahe seadmega korraga.

Kui aga tahad avatud kontoris kuulda, mida teised räägivad, saab seda teha läbipaistvas režiimis, mis laseb taustahääled läbi. Seesama omadus on kasulik ka tänaval, kus ohutuse huvides on hea liiklushääli mitte kõrvust mööda lasta.

Tasuta Tile´i asjade otsimise rakendusega on JLabi klapid samuti ühilduvad. Kui need on kadunud, saab mobiilist Androidi või iOS-i äpiga oma klappe otsima hakata. Kui need on kadunud läheduses, annavad klapid heliga märku, kui aga jäid kadunuks kaugemal, antakse äpis teada nende viimane “eetris” oleku koht, kust saab juba edasi otsima hakata.

Selleks, et kuularid igaühele istuks, tulevad kaasa kolmes erinevas suuruses silikoonotsikud. Nii saab valida just endale kõige sobivama paari ja klapid püsivad alati peas ega kuku ära.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.