Klicki 1000 soovitust

Kui autos on laadimisega kiire: autolaadija superkiire pordiga

Autos on tegelikult alati vähe aega, kui sa ei kavatse just väga pikka mitmetunnist sõitu ette võtta – lühikeste linnaotsadega võid tavalise autolaadijaga küll mobiili elus hoida, kuid eriti juurde tööaega tavaliselt ei saagi. Õnneks on ka autode jaoks olemas kiirlaadijad.

Huawei AP38 (hind 29,99 eurot) on kahe USB-pordiga, sobides auto tavalise sigaretisüütaja pistikupessa. Üks USB pesadest on kiirlaadimise toega – SuperCharge pakub võimalust 22,5 W võimsusega mobiil väga ruttu täis saada, enne kui autost uuesti väljud ja järgmisele kohtumisele lähed.

Viieamprise laadimisvoolu jaoks on kaasas spetsiaalne kaabel. Selle kaudu antakse juba pooletunnise laadimisajaga piisavalt energiat, et terve päeva vastu pidada. Seega võid kodus mobiili turgutamise asemel jätta selle töö näiteks autolaadija hooleks hommikul tööle või õhtul koju sõites.

SuperCharge´i saavad kasutada valitud Huawei ja Honori telefonimudelid, kuid lisaks toetab kiirlaadimispesa ka Qualcomm Quick Charge´i tehnoloogiat, mis võib olla küll natuke vähem kiirem, kuid laeb seda toetavad mobiilid samuti tavalisest oluliselt rutem täis.

Teine üheamprine USB-pesa laadijal on aga tavalise võimsusega ning lubab samal ajal mõne teise seadme laadima panna.

Seade tarbib võimsust kuni 22,5 W. Pinge osas sobivad kõik autod – nii 12 V kui 24 V pardapingega. Seega võib seda laadijat vabalt kasutada sõidu- ja veoautodes või miks mitte ka väikelaevades. Seadmel on ülepingekaitse ning laadija jälgib, et mobiiliakule liiga kõrgest temperatuurist või pingest kahju ei tekiks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.