Klicki 1000 soovitust

Kui põrandast jääb väheks: auto, mis ronib mööda seina

Kui päris autod veel ämblikena mööda seina ei roni, siis mänguautoga saab seda teha – RC Wall Climbing Car on puldiga juhitav ka seinal.

Selleks, et seinal püsida, on puldiga auto thumbsUp! RC Wall Climbing Car (hind 14,99 eurot) varustatud vaakumit tekitava mootoriga, mis masina kõhtupidi vastu seina tõmbab. See hoiab masina kinni ka aknal või isegi laes.

Võid puldiga juhtida autot seinal ümber takistuste, näiteks riiulitest ja seinale riputatud piltidest mööda. Mitme masinaga saab ka võistelda. Kui vaja sujuvalt üle minna põrandalt seinale, saab painutada paksemast papist või vineerist “trampliini”, mida mööda siis põrandalt seinale kihutada.

Kahe juhtkangiga puldil on kaks režiimi: seinal ja põrandal sõitmine, mida saab lülitiga kiiresti vahetada. Seina-autod kasutavad kolme raadiokanalit (A, B ja C), seega saad korraldada võistlusi kuni kolmele autole, ilma et need üksteist segaks. Masinal on ka esituled, millega näeb pimedas sõita, mis on samuti väga efektne. Toiteks läheb vaja kuute 1,5-voldist patareid.

Mänguasi sobib hästi lastele ja täiskasvanutele – kõigile alates 8. eluaastast. Kui oled tavalistest raadio teel juhitavatest autodest juba natuke tüdinud või pole enam eriti midagi uut juurde õppida, siis seinal sõitev isend annab täiesti uue mõõtme ja uued rallirajad.

Vaata videost, kuidas ralli seinal välja näeb:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.