Klicki 1000 soovitust

Kui tahad Mac-i pikaks ajaks, siis kulud on eriti väikesed

Apple´i sülearvutid on head, selles pole kahtlust, aga need kipuvad olema ka mõnedest teistest kallimad. Kuid mitte alati – just nüüd saab uue MacBooki tegelikult üsna mitte millegi eest. Lepingutasu on null, sissemakse on null, intress ka null. Mida siis maksta? Selgub, et ka kuutasu jääb üsna väikeseks, sest võid võtta järelmaksu kogu pikka arvuti kasutusea ajaks – 36 kuuks. Hea Mac kestab sellest veel kauemgi. Iga kuu jääb niimoodi maksta üsna tühine summa.

Uutel MacBookidel on Apple´i enda disainitud parima jõudlusega kiip M1. Selle võimsusest piisab nii foto- kui videotöötluseks ning muidugi ka mängudeks, kuna kiipi toetab veel lisaks võimas graafika.

Vaatamata võimsaimale protsessorile ei pea kartma, et aku seda kõike välja ei vea. Samal ajal saab ka pea rekordilise aku tööaja – 21 tundi MacBook Pro-l ning 18 tundi MacBook Air-il. Reisil olles tähendab see, et isegi ülipikkadel päevadel jätkub energiat õhtuni välja.

Maci peale saab edukalt üle minna ka PC pealt, kui oled harjunud Microsofti tuntud kontoriprogrammidega, sest Apple´i platvormile on olemas Microsoft 365 ning midagi kõige tähtsamate töövahendite juures ümber õppima ei peagi. Muu on aga samuti väga intuitiivne ja kasutajad saavad kiiresti operatsioonisüsteemi tundmaõppimisega hakkama.

Siit lehelt võid valida endale meelepäraseima mudeli: MacBook Pro 14″ (2021), MacBook pro 16″ (2021) või MacBook Air (M1, 2020).

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.