Klicki 1000 soovitust

Kui teleri heli ei vea kinoelamust välja: spetsiaalsed kõlarid pakuvad nii bassi kui ka kvaliteetset filmiheli

Kui tahad „Avatari“ nautida koduses teleris nagu kinos, kuid selle heli jääb kinoelamusele alla, siis aitavad spetsiaalsed kõlarid, mis teevad heli ruumiliseks ja toovad välja nii madalalad kui kõrgemad sagedused nii, nagu oleksid kinosaalis.

Tavalisele telerile lisatud F&D T-360x kõlarid (hind 109,99 eurot) toovad nutitelerite endi tavaliselt väikeste ja tavaliste kõlarite kõrvale võimaluse kuulata tööpäeva lõpus tippfilmide juurde ka sellist mahlakat heli, mida kinotegijad on soovinud.

Kogu helipilt muutub eraldi kõlaritega selgemaks. Sa kuuled detailselt, kuidas autod kiirustades kohalt liiguvad ja puud taamal kohisevad.

Akustilise ja ruumilise heli toob kuulajani ribakõlar, mille saab paigutada ekraani alla ning mis koosneb neljast 2,25-tollisest (umbes 5,72 cm läbimõõduga) kõlarielemendist. See pole aga mõeldud mitte ainult teleriga ühendamiseks, vaid sobib sisuliselt kõigi audio- ja videoseadmetega, pakkudes nii Bluetoothi, USB-, optilist kui tavalist standardset kaabliga AUX-ühendust. Ribakõlari LED-ekraanilt näeb kellaaega, helitugevust ja heli allikat.

Komplektis sisalduv bassikõlar lisab võimsat madalat bassi ja selle puidust korpus annab juurde akustilist õdusust. Bassikõlari läikivad detailid on dekoratiivsed ja disain sobitub hästi õhukeste nutiteleritega.

Kodukinokõlareid saab juhtida mitmel moel – kas juhtimisnuppudega või juhtmevabalt, puldiga. Samuti saab kõlarid ühendada oma nutitelefoniga Bluetoothi ühenduse abil.

Kui paigutad ribakõlari ekraani alla, siis toetab heli ekraanil toimuvat, sest heliallikas jätab sel juhul mulje, nagu tuleks hääl õigest kohast – ekraanilt. Nii saad helist ja pildist ühtse terviku, mis paremini meeli haarab. Kui sul on kodus korralik terava pildiga nutiteler, siis käib sellega kaasas ka puhas helipilt, täpselt nii nagu kinos. Sest ilma selleta pole pildi ja heli koostöö ideaalne.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.