Klicki 1000 soovitust

Kuidas jõuda rannavormi? Siin on selleks kolm head aktiivsusmonitori

Eriolukord on läbi, hädaolukord veel kestab, kuid peagi on algamas rannahooaeg ning rannaolukorraks tuleb ilmselt vabaneda ka neist lisakilodest, mis koduse karantiiniga toas istudes kogunesid. Selles aitavad aktiivsusmonitorid.

Siin on kolm head ja nutikat aktiivsusmonitori ehk pulsikella, mis aitavad trenni teha ja oma tervist jälgida, et suvi tuleks rõõmsam ning aktiivsem.

Polar A370 (väike) – 119,99 eurot

Väiksem Polari nutikas aktiivsusmonitor-pulsikell sobib nii õpilasele kui ka väiksema käega täiskasvanule. Kellarihm ja kella korpus joonduvad hästi kitsama randme ümber.

Aktiivsusmonitor on mõeldud selleks, et see kogu aeg sinu aktiivsust jälgiks nii trenni tehes ja õues jooksmas käies kui ka öösel magades. Selleks on pulsikellal une jälgimise uusim tehnoloogia, pulsi pidev jälgija, kalorite kulutamise loendur, sammuloendur, Polar Flow isiklikud treeninguplaanid, sada erinevat spordiprofiili treeningute jälgimiseks-salvestamiseks ja muidugi ka nutikad teavitused, mis annavad teada sissetulevatest kõnedest, teadetest või äppide tegevustest.

Korpus on veekindel kuni 30 meetri sügavuseni vee all, seega ujumine sobib ka kellale ja seda ei pea käelt ära võtma. Seade toetab nii IOS-iga kui Androidiga telefone ning ühendub nendega üle Bluetoothi. Aku kestab neli päeva.

Huami Amazfit GTS – 129,99 eurot

Saad valida kuue erineva värvi seast – mudelite värvivalikus on korpused ja kellarihmad sama tooni ning sobivad hästi kokku. Amazfiti nutikella kandiline sihverplaat on nagu Apple Watchil, mahutades hoopis rohkem infot, kui ümmarguse sihverplaadiga kellad. Värviekraanile saab kuvada erinevaid näidikuid, graafikuid ja teateid telefoni äppidest, sealhulgas märguanded sissetulevatest kõnedest ja sõnumitest.

Ekraan on küll parem ja suurem kui Polaril, kuid spordialasid, mida kell täpselt träkib, on vähem – 12.

Aku kestab koguni 14 päeva, veekindlus on sobiv üsna sügavasse vette minekuks. Kella korpus kannatab 5 atmosfäärilist rõhku (kuni 50 meetri sügavuseni vee all). Siiski ei soovitata lausa akvalangiga selle kellaga sukelduma minna – selleks on ikka spetsiaalsed sukeldumiskellad.

Muud lisafunktsioonid sarnanevad enamusele teistele pulsikelladele: mõõdetakse pulssi, samme, kaloreid, une kvaliteeti, läbitud vahemaid jm.

Fitbit Charge 4 – 149,99 eurot

Fitbit pakub selle mudeliga pea kõike, mida ühelt aktiivsusmonitorilt tahta, välja arvatud suur ja värviline ekraan.

Sihverplaat on siiski piisavalt suur, et kõik vajalikud teated randmele kuvada. Samas on olemas isegi sisseehitatud GPS telefonist sõltumatult trenni träkkimiseks. Ka Spotify muusika juhtimise leiab kellast. Nutitelefoni teated tulevad Fitbiti ekraanile ning Androidiga mobiiliga ühenduses olles saab neile ka otse randmelt vastata.

Pulsikell mõõdab pulssi, samme, une kvaliteeti, kulutatud kaloreid ja läbitud vahemaad. Teekonna, mis GPS-iga salvestatud, saab hiljem mobiiliäpis täpselt kaardile kanda.

Aku kestab kuni seitse päeva.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.