Klicki 1000 soovitust

Kuus väga head kõrvaklappi videokõnedeks ja koosolekuteks

Pea kõik kohtumised peetakse praegu üle interneti, kui tegemist pole just perekoosolekutega. Seega on vaja end kuuldavaks teha ja ka teisi kuulata mugavate kõrvaklappidega. Siin on kuus sellist juhtmevaba ja mürasummutavat, millega uues kohtumiste reaalsuses teistega suhelda.

Kõik need kõrvaklapid on praegu soodushindadega – toote kodulehelt on näha, kui palju siin toodud hinnad on soodsamad võrreldes tavahindadega.

Apple AirPods Pro – 279,99 eurot

Need Airpodsid on erilised sellepärast, et kasutada saab erineva suurusega silikoon-otsikuid, mis sobivad just sinu kõrvadega ning ka õues trenni tegemiseks on klapid sobivad, sest korpus kannatab niiskust ja higi.

Koosolekutel on Airpods Pro´de eeliseks nende peaaegu märkamatu kasutamine. Ehkki kõrvast on need natuke näha, ei kata ventilatsiooniavaga Airpodsid üleni kõrvu ja lubavad kuulata ka seda, mis ümbruses toimub nii-öelda läbipaistvas helirežiimis. Vajadusel saad sisse lülitada aktiivse mürasummutuse, mis taustahääled kõrvaldab.

Airpods Pro klapid on varustatud mikrofonidega, aku kestab ühe laadimisega 4,5 tundi (laadimiskapsliga veel lisaks kokku kuni 24 tundi). Kui aga oled unustanud klapid laadimata, siis vaid viie minutiga saad kiirelt umbes üheks tunniks kõneaega, mis ongi piisav keskmise koosoleku jaoks.

Bose QuietComfort 35 II – 289,99 eurot

Bose legendaarsed klapid Quietcomfort 35 II on head nii muusika kuulamiseks kui helilisteks koosolekuteks. Sisseehitatud mikrofon aitab ka müra summutada ning kostab selgesti nii video- kui telefonikõnesid tehes.

Virtuaalse assistendiga saad veel tarka kodu juhtida või nutiseadmele häälkäsklusi jagada.

Juhtmevabade klappidega võid eralduda kuhu iganes, sooja ilmaga kasvõi aeda ja terrassile, et oma kohtumine virtuaalselt läbi viia.

Sony WH-1000XM3 – 269,99 eurot

Sony auhinnatud ja ilmselt ühed maailma parimad mürasummutavad kõrvaklapid aitavad kodustest taustamüradest tõhusalt eralduda ja keskendunult oma tööasju ajada. Sealhulgas pole mingeid takistusi ka oma tööalaste video- ja heliliste kõnede tegemiseks.

Juhtida saad puutetundlikult pinnalt ja ka häälkäsklused töötavad virtuaalse assistendiga. Aku peab ühe laadimisega kuni 30 tundi.

JBL E65BT Noise Cancelling – 119,99 eurot

Stuudiokvaliteediga JBL-i kõrvaklappidel on ka mürasummutus, et taustamüradest koosoleku ajal vabaneda. Lisaks on JBL-il ka omadus kiiresti ja märkamatult seadmete vahel ümber lülitada – näiteks kui kuulasid nutiseadmest muusikat, aga korraga on vaja kiiresti arvutis videokõnega liituda, saad teha seda hetkega.

15 tundi aku tööaega juhtmevabalt üle Bluetoothi kuulates peaks olema piisav kasvõi mitu pikka tööpäeva pidevalt kasutades.

Bose HP700 – 329,99 eurot

Bose mürasummutuavad klapid sobivad kasutamiseks nii kontoritööl, kodutööl kui puhkuse ajal. Mugav disain lubab kasutada isegi pikema aja jooksul, seda toetab kuni 20 tundi kestev aku. Kvaliteetsed mürasummutusega mikrofonid aitavad kõnede ajal taustamüra eemaldada. Selle töö teeb heal tasemel ära neljast mikrofonist koosnev mürasummutus-süsteem.

Müratausta saab eemaldada koguni 11 erineval tasemel vastavalt sellele, kui palju tahad ümbritsevaid hääli kuulda alates täielikust läbipaistvusest kuni üldise isoleerimiseni kõigist taustahäältest.

JLab Air Executive – 79,99 eurot

JLAB´i kompaktsed kõrvasisesed juhtmevabad klapid on head ja kerged kaasas kanda ning igal ajal kasutada. IP55 taseme veekindlus lubab nendega õues jooksmas käia või trenni teha. Mikrofoni mürasummutus eemaldab taustamüra ka siis, kui räägid telefoniga või osaled videokoosolekul. Arvutiga saad klapid ühendada üle Bluetoothi. Väikeste seadmete akud kestavad kuus tundi, millega veab ühe tiheda tööpäeva välja aktiivselt suheldes ja lõunapausi tehes. Vahepeal saab kiiresti lisa-aega võita akusid laadimiskapslist laadides. Kapsel annab juurde kuni 30 tundi kõneaega.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.