Klicki 1000 soovitust

Lenovo Yoga S740 – alla 1000-eurone sülearvuti, mis töötab ühe laadimisega 19 tundi

Tihti mainitakse sülearvuti aku tööaja juures, et see kestab probleemideta terve tööpäeva. Lenovo Yoga S740 (hind 999,99 eurot) on aga kerge ja õhuke masin, mille tööajaks on koguni 19 tundi. Sellega saad rohkem kui kaks kaheksatunnist tööpäeva vastu pidada või võtta kaasa reisile ning oma asju mitu päeva elektrivabalt ajada.

Kui hakata omale otsima tõsist tööarvutit, millega oleks hea ka kontorist väljas töötada ja igale poole kaasa võtta, siis erinevaid kitsendusi seades jääb valik aina vähemaks, kuid see Lenovo mudel püsib kindlasti üsna paljude lõplikes eelistustes just oma võimsuse, kompaktsuse ja hinna pärast.

Vaatame lähemalt, mis teeb siis sellest nii hea kontoritööriista.

Esiteks muidugi aku – lisaks 19-tunnisele tööajale saab laadida selle 80% täituvuseni vaid ühe tunniga. Kui saad korraks seinakontakti lähedusse, siis juba tunni pärast on terve päev jälle hooleta ja võid elektripistikutest kaugemale rännata.

Protsessoriks on Inteli uusima põlvkonna õhukeste sülearvutite tipptase – Core i7, mis tuli välja alles eelmise aasta teises pooles ja on ka üheks põhjustest, miks Lenovo aku nii kaua kestab. Kui elekter tuleb arvutisse seinakontaktist, siis saad ära kasutada täisvõimsuse, mida riistvara pakub, kui aga töötad aku pealt, siis oskab protsessor tarbida targalt ja kulutada arvuti ressursse minimaalselt.

14-tollise ekraaniga sülearvuti on väike, kuna ekraaniääred on väga kitsad. Ühendustest on õhukesel arvutil olemas Thunderbolt 3, USB Type-A 3.1 ja universaalne kõrvaklapipesa. Paremal küljel on veel üks eraldi USB Type-A 3.1 port.

Taustavalgustusega madalate klahvidega klaviatuuril on mugav tippida ning WiFi 802.11ax standardi tugi tagab kiireima juhtmevaba interneti.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.