Klicki 1000 soovitust

LG NanoCell-teler näitab selgelt nii sporti, kino kui mänge

LG NanoCell-tehnoloogia on mõeldud soodsalt näitama kiirelt liikuvat pilti – olgu selleks siis spordivõistlus, seiklusfilm või rallimäng. LG NanoCell-teleritel on väike viiteaeg ja ere pilt.

LG 55″ NANO813 UHD SmartTV (hind 649,99 eurot) on 55-tollise ekraaniga teler, mis sobib kiireks ülekolimiseks uue põlvkonna nutitelerite maailma. LG teleril on oma operatsioonisüsteem WebOS, millele on saada rohkelt lisaäppe kõigi vajalike meediate ja vaba aja tegevuste jaoks. Leidub nii uudisteäppe, mänge kui striiminguteenuseid.

LG NanoCell teler on väga hea vaatenurgaga – seda saab selgelt ja heleduses kaotamata vaadata nii otse ekraani ees istudes kui ka mõõduka nurga alt pika diivani otsas olles. Samas pole ekraani heledus nii hea, kui mõnedel tippmudelitel ja seega tasub valida paigaldades mõni selline nurk toas, kuhu päike otse peale ei paistaks.

Sel LG mudelil on 55-tolline 4K HDR ekraan (HDR10 Pro ja HGL toega), üsna minimalistlik, kuid vastupidav korpus uhutud metallist tagaküljega, stabiilne jalg (mille saab seinale paigutamisel küljest ära võtta) ning juhtmevabad ühendused nutiteleri jaoks – WiFi, Miracast ja Bluetooth. Ka LAN kaabli ühendusvõimalus on olemas.

Mida tähendab NanoCell?

NanoCell kasutab ekraanil puhaste ja kirgaste värvide tekitamiseks ühe nanomeetri suuruseid nanoosakesi, mis filtreerivad välja tuhmid värvid ja parandavad värvipuhtust. See tagabki selgema ja kirkama pildi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.