Klicki 1000 soovitust

LG Soundbar S65Q ribakõlar ja bass – kõik, mis nutiteleril hea heli jaoks vaja

Kui tahad saada päris tõelist kinoelamust, siis ainult ilusast pildist nutiteleris ei piisa. Vaja läheb ka kõlareid. LG telerite jaoks on selleks loodud komplekt, mis hakkab koos tööle ja toobki kinoheli tuppa.

Kõlarikomplekti LG Soundbar S65Q (hind 279,99 eurot) kuuluvad bassikõlar ning mugavalt ekraani alla telerilauale või seinale mahtuv ribakõlar ehk soundbar. Selle pikkus on üks meeter, mis tähendab, et peaks sobima enamuse keskmiste ja suuremate teleritega, mille ekraani laius on meeter või enam. Bassikõlari aga võib peita põrandale või riiulisse või seinale.

LG teler ja LG ribakõlar teevad (olenevalt mudelist) koostööd, nii et teleri protsessoriressurssi saab kasutada heli analüüsiks ja parandamiseks. Tehisintellekt analüüsib, mis hetkel mängib, kas uudised või mängufilm ja teeb sellele vastavalt tämbri seadistusi.

Kui seadmete protsessorid juba koostööd teevad, siis sama saab eeldada ka LG puldist. See tõesti juhib nii kõlarit kui telerit, seega lisaseadet pole diivanilauale vaja.

Ribakõlar on stereoheliga ja bass lisab madalamate sageduste kanali, nii et kogu komplekt on 3.1 helisüsteemiga. See lubab esitada ka ruumilist heli. Hi-res Audio tugi aga mängib puhtalt kuni 24-bitist Hi-Fi heli. Filmide jaoks on olemas DTS Virtual:X-i ja Dolby Visioni tugi.

Mida veel ühelt healt ribakõlarilt tahta? Loomulikult seda, et saaks mängida ka muudest seadmetest, kui head helikastid niigi juba kodus olemas. Selleks on LG komplektil Bluetoothi ühendus. Võid mängida lemmikmuusikat või saateid ja raadiojaamu nutitelefonist, tahvelarvutist, sülearvutist või ükskõik mis seadmest, mis suudab heli üle Bluetoothi saata. Seega sobib komplekt ka koduseks muusikakeskuseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.