Klicki 1000 soovitust

Lihtne ja ilus ehk kaks ühes: magnethoidja mobiilile

Mobiiltelefonide lisatarvikute hulgast torkab silma kena disainiga ja vajalik vidin – magnethoidja, mille külge on autosõidu ajaks ülimalt mugav oma telefon kinni klõpsata.

Magnethoidjale asetatud telefoniga saad võtta vastu vajalikke telefonikõnesid, saata lühisõnumeid või järgida segamatult GPS-i navigatsioonijuhiseid. Telefon on pidevalt silme all ja mis kõige tähtsam, saad seda igal sobival hetkel mugavalt kasutada.

Ideal of Sweden magnethoidja (hind 29,99 eurot) kinnitub kergesti auto ventilatsiooniavale ning sobitub kõigi telefoni- ja automudelitega. Soliidse disainiga hõbedane või kuldne magnetihoidja on stiilne, kuid samas väga praktiline autos, seda on lihtne ja ohutu kasutada.

Telefoni paigal hoidev magnet on tugeva tõmbejõuga – neodüüm-magnetite kõrgeimast tugevusklassist (N52), mis hoiab telefoni sõidu ajal turvaliselt paigal. Vaatamata magneti tugevusele on telefoni lihtne hoidikult eemaldada ja seda saab hoidikule kinnitades sättida just sellisesse asendisse, millisest on seda kõige mugavam vaadata.

Hoidiku ventilatsiooniavale kinnituv osa on valmistatud kõrge kvaliteediga silikoonist. Seadeldis kinnitub tänu sellele kindlalt ava külge, kuid samas ei kriibi auto sisustust ära. Hoidikuga on kaasas kaks üliõhukest 3M metallplaati. Selleks, et asi kinnituks magnethoidjale, tuleb plaat kleepida telefonile või jätta ükskõik millise mobiili katva ümbrise vahele. Sama firma magnetümbrise, -rahakoti või telefonile kinnitatava magnetsõrmuse (hind 24,99 eurot) korral ei ole plaati enam vaja kinnitada.

Vaata videost, kui lihtne on telefoni hoidikule kinnitada:

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.