Klicki 1000 soovitust

Liitreaalsus käeulatuses – Forever AR Blaster segab kokku mängu- ja pärismaailma

Ongi kätte jõudnud aeg, kui saame mängida liitreaalsuse mänge ilma hirmkalli tehnikata omaenda kodus. Forever AR Blaster GP-200 (hind 29,99 eurot) on mobiiliga ühendatav mängurelv, mis tulistab sinu ümber välja ilmuvaid virtuaalseid vaenlasi.

Mängutegelased on virtuaalsed, kuid relv nagu “päris” ja kindlalt käes hoitav, lahinguväljaks aga päris maailm sinu ümber. Paraku pole ümberringi luusivad vaenlased palja silmaga näha, vaid need paljastuvad läbi mobiiliekraani. Selleks, et näeksid relva ees sihtimise suunas kõike, mis mängus toimub, on Forever AR Blasteril mobiilikinnitus kuni 99 millimeetri laiustele nutitelefonidele.

Liitreaalsuse käivitamiseks lae alla tasuta äpp AR Magic Gun, mis on olemas nii Androiditelefonide Play Store´is kui iPhone´i jaoks Apple App Store´is. See on mäng, kus ei pea ekraanilt vaatama, mismoodi sinu tegelaskuju jookseb ja hüppab – liitreaalsuses saad ise päris maailmas ringi joosta ja hüpata, mängutegelased ilmuvad sinu ette ja pead neid mööda tuba või tänavat ise taga ajama.

AR Magic Gun´i äpist leiab rohkem kui 20 erinevat liitreaalsuse mängu.

Forever AR Blaster on futuristlik laserrelv, millel on vinnastamislukk nagu päris relval ja see on üle Bluetoothi sünkroniseeritud mobiiliäpiga. Nii saad paremini sihtida ja täpsemini tulistada. Relval on neli nuppu ja seda toidavad kaks AAA tüüpi patareid. Need tuleb ise juurde hankida.

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Märksõnad: ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.