Mitte miski ei õigusta uutest tehnoloogiatest emakeele kõrvalejätmist. Nüüd on ka liitreaalsuskaardid Octagon (hind 14,99 eurot) tehtud eestikeelseks ja nii see trend jätkub.
Niisama kirjutades on raske edasi anda, mida kujutavad endast 4D liitreaalsuse kaardid, kuid kõige paremini seletavad seda lahti videod. Lühidalt aga on tegemist nutitelefoni, mobiiliäpi ja füüsiliste mängukaartide koostööga: mobiiliäpp tunneb läbi mobiilikaamera ära, kui kaadrisse jääb Octagoni kaart ning kuvab sinu enda toas või õues või kus iganes päris kaamerapildi peale seal justkui end loomulikult sisse seadnud virtuaalse tegelase. Temaga saab suhelda, mängida ja tema eest hoolitseda. Tegelane on alati olemas, kui suunad oma mobiilikaamera kaardile ja vaatad pilti läbi mobiiliäpi.
Kaarte on erinevaid. Näiteks Loomad sisaldab pakis viis toidukaarti, mida saab kasutada oma virtuaalsete loomade toitmiseks. Samas võib mängida ka loomadetektiivi mängu, pannes oma teadmised proovile.
Ametid aga aitab virtuaalreaalsuses hõljuva võluri abil eesti keeles selgeks teha mõned huvitavad ametid.
Dinosaurused on samuti endiselt väga popid tegelased. Liitreaalsuse kaartidega saab nendega taas suhelda, vaadata skelette ning isegi enesest pilte teha, saurus grupipildil.
Kosmos on veel üks valdkond, mida on eriti hea kolmemõõtmeliselt selgeks õppida ja veel parem, kui kosmilised kehad lausa sinu toas ringi hõljuvad. Lisaks saab kulguriga planeetidel ringi sõita ja vaadata, kuidas see välja võiks näha.