Klicki 1000 soovitust

Logitechiga saab kiirelt mängida: mänguriseeriast leiab kõik vajalikud lisaseadmed

Logitechi täpsed ja kiired hiired-klaviatuurid pole vaid kontoris töötegemiseks ning kõrvaklapid konverentsikõnedeks – tuntud tootjal on olemas ka kõiki Logitechi häid omadusi ühendav mänguriseeria. Selles leidub kiireid mängurihiiri, mänguriklaviatuure, mängudeks sobivaid peakomplekte ja vastupidavaid roolikomplekte-pultisid.

Logitechi mänguriseeria ehk Logitech G (G nagu gaming) sai alguse juba 1999. aastal kui tuli välja Wingmani nimeline spetsiaalne mängurihiir. Sellest ajast peale on Logitech jätkanud oma mängude tootesarja laiendamist ja täiustamist.

Miks just Logitech, kui on olemas ju spetsiaalseid ainult mängudele spetsialiseerunud tootjaid?

Logitechi mänguritoodete üks peamisi erinevusi on keskendumine jõudlusele ja muidugi ka täpsusele, millega on selle tootja hiired eriti tuntud.

Näiteks on Logitechi mänguhiirtel ülitäpsed andurid ning kohandatavad nupud ja seaded, et anda mängijatele kiiretes mängudes eelis. Parema mängukogemuse jaoks on seerias ka korralikke mehaanilisi RGB taustvalgustusega mänguriklaviatuure, millel on programmeeritavad klahvid, kohandatav taustvalgustus ja täpsed mehaanilised lülitid.

Teine oluline nišš, milles Logitechi tooted silma paistavad, on ergonoomiline disain. Mängud kestavad mõnikord kaua, seadmeid kasutatakse pikki tunde järjest ja need peavad olema käe või sõrme all või kõrvas igatpidi mugavad.

Logitechi mängutooted ühilduvad sageli ka väga paljude seadmete ja platvormidega, sest tootja pole ühegi platvormiga konkreetselt seotud. Mängida saab personaalarvutite, mängukonsoolide ja mobiilidega ühendades. Alati tasub lisaseadmeid tarvitada koos Logitechi vastava äpi või arvutitarkvaraga, kuna just seal avanevad lisavõimalused, millega oma mänguriseadet täpsemalt häälestada.

Mängurihiir Logitech G305 Lightspeed (hind 69,99 eurot) on hea näide Logitechi tipptasemel juhtmevabast hiirest mängijatele, millel on programmeeritavad nupud (kuus tükki), ülitundlik ja täpne andur (12 000 DPI) ning juhtmevaba ühendusvõimalus kiire ja stabiilse Logitechi enda väljatöötatud Lightspeedi tehnoloogiaga, mis kasutab 2,4 GHz sagedust.

Ühe AA patareiga kestab hiir ligi 250 tundi, aga vajadusel saab selle äpist lülitada energiasäästurežiimi, millega kestab aku juba üheksa kuud.

Hiirel käib küljest ära ülemine kate, mille all peitubki vahetatav patarei ning seal asub ka pesa USB adapteri jaoks, mis käib töö ajal arvuti külge.

Mänguriklaviatuur Logitech G413 SE (hind 84,99 eurot) on meie klahviasetusele kõige lähema rootsi paigutusega, väga kompaktne, kõrgete mehaaniliste klahvidega ja eraldi numbriklaviatuuriga. See viimane laiendus on oluline nii mängudes kui kontoritööd tehes. Kitsad ääred aga tähendavad, et klahvistik võtab minimaalselt ruumi ja selle saab mugavalt ka e-spordi üritustele kaasa võtta.

Klahvikatted on kulumiskindlad, klahvistik aga väga täpne ja tundliku pika käiguga.

Selleks, et oleks parem keskenduda, pakub see mudel vaid üht ühtlast valget taustvalgustust.

Kõrvaklapid Logitech G335 (hind 59,99 eurot) on mängurile ideaalilähedased, kuna mikrofoni saab vajadusel eest lükata ja spordivõrguga kaetud kõrvapolstrid on loodud pikemaks mängimiseks, ilma et kasutaja end ebamugavalt tunneks. Sang pea kohal on reguleeritava pikkusega.

Ühendus nutiseadmete, arvutite ja mängukonsoolidega käib traditsioonilise 3,5 mm kõrvaklapipistiku kaudu, seega sobivad need klapid väga paljude seadmetega nii mängimiseks, konverentsikõnedeks kui lihtsalt muusika kuulamiseks.

Rool + pedaalid Logitech Driving Force G920 (hind 289,99 eurot) on parim kingitus rallimängude ja autosimulaatorite mängijatele. Ükski klaviatuur ja hiir ei anna edasi seda tunnet, mille saab konkreetset rooli käes hoides ja pedaale jalaga vajutades. Rooli küljes on mängukonsooli nupud, rool annab edasi päris auto tunnetust vibreerimise ja vastujõuga. Pedaalid imiteerivad samuti võimalikult täpselt päris auto tunnetust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.