Klicki 1000 soovitust

Lõpeta elektrisõltuvus ja võta suveks suur akuga päikesepaneel

Inimvajaduste püramiidi uued kihid on “kust saada internetti” ja “kus saaks oma mobiili laadida”, eriti suvel, kui liigud mööda Eestit (või maailma) ringi ja tahad harjumusest oma nutiseadmeid kasutada. Ühe baasvajaduse – kus oma mobiili laadida – rahuldab Sandbergi suur päikesepaneel koos akupangaga.

Sandberg Solar Power Bank XL (79,99 eurot) on energiasõltumatuse tagamiseks väga hea algus – tegemist on piisavalt suure akupangaga (5000 mAh), mis aitab mobiili mitu korda täis laadida ning selle üks külg on kaetud suure päikesepaneeliga, mis annab energiat peale viietunnist USB kaablist laadimist. 12 tunniga aga saab aku päikese käes täiesti täis.

Päikesepaneel on vihmakindel, sellel on all jalg, nii et saad akupanga energiat koguma jätta kasvõi õue terrassile või kuhugi mujale päikselisse kohta. Tagaküljel on veel kaks võimsat LED lampi – seega ei pea ka saabuvat pimedust kartma. Need kestavad akupangaga mitu nädalat, enne kui aku tühjeneb.

Mõnikord nimetatakse seda päikesepaneeli ka festivali jõuallikaks – kui pead terve päev vabaõhuüritusel olema, vajad mobiili jaoks laadimist ka seal, kus seinakontakti ligi ei lasta. Päikesepaneeliga akupank võib rahuldada väikese seltskonna energiavajadused.

Nagu näha, laeb päikesepaneeliga akupank lisaks mobiilile ka tahvlit:

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses