Mänguvarustust tootev HyperX lubab kõik mängima panna justnagu profid

HyperX on mängurivarustuse tootja, kelle portfellis on absoluutselt kõike sõltumata platvormist või mida mänguril parajasti kodus, reisil olles või põlve otsas mängides vaja läheb. HyperX on lubanud, et olenemata sellest, kas oled proff, kes satub e-spordi võistlusse, fännidele ülekannet tegema asuv striimer, sõpradega võrgus hängiv pühapäevamängija või pendelrändaja töökoha ja kodu vahel, HyperX lubab kõik mängima panna – varustuse taha asi ei jää.

HyperX-i tooted on loodud tavaliselt pikemaks mängimiseks: peakomplektid on mugavad terve päeva kandmiseks ja ka akud peavad vastu kogu selle aja, klaviatuurid ja hiired aga on tundlikud, ChargePlay tooted hoiavad juhtmevaba varustuse laetuna ning tootevalikusse kuuluvad isegi suure jõudlusega mälud. Kõik on disainitud, ehitatud ja viimistletud mängijat silmas pidades.

Klickis on HyperX-i valik üsna lai hiirematist parimate kõrvaklappideni. Kõik tooted leiab üles siit.

Aga kas on ka midagi konkreetsemat soovitada?

Kindlasti, sest hetkel on saadaval ligi kolmkümmend mängurile mõeldud toodet HyperX-ilt.

Alustame kasvõi sellest samast juba mainitud hiirematist – HyperX Fury S Pro M (hind 25,99 eurot). Miks peaks mängima võtma omale hiiremati, kui moodsad hiired on juba ülitäpsed, töötavad erinevatel pindadel (näiteks isegi klaasil) ja mugav oleks ju lihtsalt laual mängurihiirt libistada?

Kindlasti saavad head hiired igapäevatöös hakkama igasugustel pindadel, kuid mängu puhul võib otsustav olla pisimgi detail ja väikseimagi liigutuse täpsus. Hiirematt ongi just selleks loodud, on kummise põhjaga kindlalt lauapinnal kinni ning tagab alati igas olukorras hiirele kõige parema liikumistäpsuse. Seega otsustavates mängudes ja kiirust taga ajades tasub ikka mängurimatt ka muretseda.

Otsid soodsaid ja lihtsaid kõrvaklappe mängu ajal rääkimiseks, kuid tahad samal ajal vabalt ka ümbrust kuulata? HyperX CloudX Chat/HX-HSCCHS-BK (hind 25,99 eurot) ongi just selline vaid ühele kõrvale polstriga korralikku kuularit pakkuv peakomplekt, millel ka varre otsas mikrofon. Teine kõrv on vaba ja kuuleb kõike, mis ümberringi toimub. Arvuti või mängukonsooliga ühendamine käib tavalise 3,5 mm pistikuga.

16 tuhat punkti tollile? Jah, just nii palju see mängurihiir välja võtab. HyperX Pulsefire FPS Pro (44,99 eurot) on täpsuselt igati tasemel mängimiseks sobiv täppishiir, kuid hind on endiselt üsna soodne.

USB kaabliga hiir on käepärane ja pika korpusega, RGB valgusefektidega, mida saab rakendusest seadistada ning kauakestvate füüsiliste nuppudega. Neid on kokku kuus ja kõik on programmeeritavate funktsioonidega.

Või soovid väga kerget hiirt, mis ei takista ei juhtmega ega enda kaaluga ka äkiliste liigutuste tegemisel? Selline on näiteks HyperX Pulsefire Haste Wireless (hind 89,99 eurot), mille reageerimiskiirus on 1 millisekund ja sensori tundlikkus 16000 punkti tollile (DPI). Hiire aku kestab 100 tundi.

Hea hiire juurde käib korralik klaviatuur, millel mänguri jaoks sobilikud nupud ning veel parem – antud juhul on ka RGB valgustus rakenduse NGENUITY abil sünkroniseeritav hiirega koos töötama. lisaks saab äpist makrosid programmeerida ja klahvide tähendusi muuta.

Klaviatuur on äärest ääreni klahviosaga, seega kompaktsem, kuid paremale on siiski ära mahutatud eraldi numbriklahvide plokk, mis laiendab selle mehaanilise klahvistiku kasutusala ka töisematesse keskkondadesse, kus on vaja palju numbreid sisestada.

Põhja all olevad jalad lubavad muuta kaldenurka 3°, 7° või 11° all lauatasapinna suhtes.

Kui tahad parimat heli, mugavaimaid klappe ja juhtmevabadust, siis need HyperX Cloud Alpha wireless kõrvaklapid (hind 288,99 eurot) just sellised ongi – tõeliselt suurte kõrvakatetega, efektsed, mürasummutusega mikrofoniga ja võimsa heliga, milles on piisavalt bassi. Lisaks mängudele saab neid klappe kasutada ka muusika kuulamiseks või kõnedele vastamiseks.

Ulmeline on nende klappide tööaeg – koguni 300 tundi ühe laadimisega. Kandmismugavus ja vastupidav alumiiniumraam soodustavad nende kasutamist isegi tõelistes mängumaratonides, mis kestavad järjest terve päeva ja öö.

NGENUITY tarkvara kaudu saab seadistada ekvalaiserit.

Ühendus käib kas juhtmevabalt 2,4 GHz raadioühenduse ja adapteri või tavalise 3,5 mm pesa kaudu kaabliga.

Soodsamalt saab muidugi juhtmega variandi – selleks on HyperX Cloud II (hind 49,99 eurot, hall või must). Praegu on need juhtmega klapid soodushinnaga – pea poole odavamad, kui tavaliselt.

Kui vajad aga eraldi mikrofoni, mis mugav näiteks Podcastideks või striimijale, siis kasuta mikrofoni HyperX QuadCast (hind 99,99 eurot). Sellel on lööke ja puudutusi amortiseeriv jalg, kardioidne tundlikkus ja pikk kolmemeetrine kaabel arvuti USB pessa. USB ühendus tähendab, et digitaal-analoog muundamine tehakse ära kohe mikrofonis ja võimalikke häireid enam kuskil tee peal ei teki.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.