Mario Kart Live – elutuba muutub liitreaalsusega rallirajaks

Kas mäletad filmi Tomorrow Never Dies (1997)? James Bond juhtis seal oma autot eemalt puldiga. Nüüd on see võimalik oma elutoas – mängukonsooli tarvik Nintendo Mario Kart Live Switch (hind 119,99 eurot) sisaldab pulti, ralliautot ning väravaid, mis loovad Bondi-väärilisi väljakutseid päris-maailmas.

Loomulikult on see väga hea jõulukink. Ainuke probleem – kui mäng on liiga hea, võib tekkida kodune tüli, kelle käes on pult. Siis saab muidugi ka mitu komplekti osta ja koos mängida.

Kuidas see kõik päriselt välja näeb?

Raske on kirjeldada, kuidas liitreaalsuse-mäng päriselt välja näeb. Väikese eelmaigu, kui äge see ralli võib olla, leiab siit videost:

Kuidas Bond konsooliga samamoodi oma BMW 750IL autot juhtis, näeb siit.

Mario Kart Live komplektis on kaameraga ralliauto, mis näitab sulle pilti otse kokpitist, detailid kodus raja üles seadmiseks ning mängukeskkond ise, mis oskab ekraanile tuua liitreaalsuse elemendid ja paigutada need sinu elutuppa. Vaja läheb ka Nintendo Switchi.

Erinevates mängudes saad võistelda teiste kartidega, korjata kokku auhindu või põigelda ohtlike takistuste eest, nagu Bond. Taustal jookseb “maastikuna” sinu enda elutuba.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.