Klicki 1000 soovitust

Mida kinkida isale? Põhjalik kingijuht isadepäevaks

14. novembril saabub riiklik püha – isadepäev ja sinnani on jäänud vaid loetud päevad. Seega peaks olema viimane aeg leida oma isale sobiv kink. Panime kokku valiku soovitustest, mille seast peaks leidma igale isale midagi head.

Kõrvaklapid – sest head muusikat peab saama segamatult kuulata

Kõrvaklapid on hea kink, sest kes ei tahaks keskendumist nõudvate tegevuste ajal või reisil näiteks oma head muusikat ilma kõrvaliste segajateta kuulata? Klapid võivad olla suured ja kõrvapealsed või väikesed ja mugavad igal pool kaasas kanda. Veel parem, kui neid saab laadimiskapsliga vahepeal laadida. Siin on kolm head klappi, mis isadepäeva kingiks hästi passivad.

JLab Air Executive True Wireless (hind 69,99 eurot) on teistsugused, kui tavalised laadimiskapsliga kõrvasisesed klapid. Esiteks – neil on laadimisjuhe alati kaasas, see käib laadimiskapsli külge. Seega ei ole ohtu, et tühjenedes peab kuskilt hakkama sobivat USB kaablit otsima. Teiseks on JLab Air kauakestva akuga – 6 tundi kestavad kuularid ning kompaktne laadimiskarp annab veel lisaks juurde üle 24 tunni puhast muusikanaudingut. Klappe ei pea peast rebima, kui mobiilikõne saabub, sest nendega saab ka kõnedele vastata. Sisemise ja välise mikrofoni süsteem aitab efektiivselt taustamüra rääkimise ajal kõrvaldada. Tänaval aga võib välised helid läbi lasta, et ohutult liigelda.

Skullcandy Hesh Evo (hind 99,99 eurot) on mugavad juhtmevabad kõrvapealsed klapid, mis tuntud oma hea kvaliteedi poolest ja lisaks pakub suur kõlarielement valju heli. Aku kestab samuti kaua – koguni 36 tundi, enne kui klapid laadimist vajavad.

Jabra Elite 7 Pro (hind 199,99 eurot) pakub reguleeritavat mürasummutust, millega saab end kas täielukult taustamüradest eemaldada või lasta osa helisid läbi. Luujuhtimisega heliedastus ning spetsiaalsed kõneandurid aitavad õues näiteks tugeva tuulega siiski puhtaid ja selgeid kõnesid teha, vajadusel aga lasevad klapid välised helid läbi, et saaksid teistega rääkida ning ümbrust kuulata. Kuularid kestavad järjest kuni 8 tundi, laadimiskarbiga on kasutusaeg juba kuni 30 tundi.

Nutikell – nii trenniks kui kõigest vajalikust teadaandmiseks

Nutikellad on kasulikud nii oma aktiivsuse ja trennitulemuste jälgimisel kui ka igapäevaselt tööl või kodus, sest pakuvad võimalust mobiilist teadete nägemiseks ilma, et peaks telefoni välja võtma. Otse randmelt on näha, kes helistab ning kes sõnumeid saadab.

Xiaomi Mi Band 6 (hind 39,99 eurot) on klassika. Kui Xiaomi omal ajal selle aktiivsusmonitoriga välja tuli, ei uskunud keegi, et nii soodsa hinnaga on võimalik midagi sellist valmis teha. Kuuenda põlvkonnani on muidugi kell läbi teinud tõsise arengu, pakub nüüd suurt värvilist 1,56-tollist AMOLED-ekraani ja väga palju võimalusi nii oma terviseandmete, trennide kui ka sõnumite ja mobiiliäppide jälgimiseks.

Huawei Band 6 (hind 39,99 eurot) on veelgi suurema kandilise ekraaniga, millelt saab ka animeeritud fitnessivideod vaadata ehk siis virtuaaltreeneriga trenni teha. Lisaks on Huawei kellal ohtralt spordialasid, mida träkkida, vere hapnikusisalduse jälgimine, mitu nädalat kestev aku, 1,47-tolline värviekraan ja stressitaseme jälgimine.

Huawei Watch 3 Pro (hind 419,99 eurot) pakub GPS-i, Huawei AppGalleryst installitavaid lisaäppe (väga mugav on näiteks randmel navigatsiooniäpp, mis juhatab kohale) ja samuti nii vere hapnikusisalduse jälgimist kui ka naha temperatuuri mõõtmist. See küll palavikku ei avasta, kuid aitab teada saada, kui tervisega kõrvalekaldeid esineb. SOS-nupp koos vastava äpiga aga tuvastab kukkumisi ja kutsub abi, kui kasutaja peale kukkumist kella kutsungile ei reageeri.

Kohvimasin – sest aitab juba sellest filtritega jändamisest!

Kindlasti on kohvi armastav isa tänulik, kui kingit talle vabu hetki igal hommikul, mis jäävad üle käsitsi kohvi tegemisest. Kohvimasinal tuleb vajutada vaid nuppu ja kõik ongi hetkega valmis.

Kapselkohvimasin Lavazza LM Jolie (hind 39,99 eurot) töötab kapslitega, kus on kõik juba valmis. Tassitäis kohvi valmib loetud sekunditega. Ära jääb ka pidev masina hooldus ja puhastamine, sest kapselkohvimasin on praktiliselt hooldusvaba. Lisaks on seade üsna vaikne, nii et hommikul teistest varem askeldades kedagi üles ei aja.

De’Longhi Magnifica S Smart (hind 299,99 eurot) on täisautomaatne espressomasin, millega lisaks tavalisele kohvile saab ka muid kuumi jooke valmistada kahte tassi korraga. Maitseelamus on kõrgklassist, sest automaatne seade jahvatab oad ise. Valmistada saab tavalist musta kohvi, espressot, cappuccinot ja vahustatud piima. Puhastamine ja katlakivi eemaldamine toimub automaatselt.

Keegi pole selleks liiga vana – kui isale meeldivad mängud

Kui isa on jalgpallihuviline ja mängib heameelega konsoolimänge, siis on kaks-ühes kingitus leitud – FIFA 22.

Arvutimängudeks aga on vaja spetsiaalset mänguriklaviatuuri ja hiirt. Efektse RGB LED valgustusega Mänguriklaviatuur SteelSeries Apex 3 NOR (hind 89,99 eurot) või lekkekindel programmeeritavate klahvidega Razer Cynosa Lite (hind 44,99 eurot) on sobiv valik. Mängurihiirtest aga vali kas Razer DeathAdder Essential (hind 29,99 eurot) või hoopis juhtmevaba SteelSeries Rival 3 Wireless (hind 59,99 eurot).

Elektritõukekas – sest lund ju veel pole

Sügisel on küll õhtud juba pimedad, kuid kergliiklusteed vabad ja lund veel silmapiiril ei paista. Seega – miks mitte kinkida isale üks liikur, mille saab vajadusel alati pagasiruumis kaasa võtta, kui vaja kohapeal kiirelt ja ummikuvabalt kulgeda? Xiaomi Mi Pro 2 (hind 439,99 eurot) on täiskasvanutele sobiv (kannab kuni 100 kg raskust reisijat), läbib kuni 45 km ja maksimaalseks kiiruseks on igati legaalne 25 km/h. Ees ja taga on tuled, et pimedal ajal oleks turvalisem ning õhkrehvid tagavad pehmenduse ka auklikes kohtades.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.