Klicki 1000 soovitust

Mida kinkida mängurist sõbrale? Kui kahtled, kingi täiskomplekt

Kas mängurist sõbrale kinkida klaviatuur, hiir või klapid? Kui kahtled, kingi kõik – komplekt on alati hea lahendus, sest on ühtses stiilis ning sobib omavahel hästi kokku.

Täiskomplekt hiirest, klaviatuurist, kõrvaklappidest ja hiirematist Trust Gaming Bundle 4in1 (hind 59,99 eurot) ongi üks selline hea variant, lisaks on kõik seadmed korralikud mängimiseks ning hiir ja klaviatuur varustatud stiilsete valgusefektidega.

Trusti neli-ühes komplektis on mängimiseks kõik vajalikud lisaseadmed olemas. Ühenda need vaid arvuti külge ja hakka mängima. Mängud muidugi peavad endal olemas olema.

Seadmed sobivad kokku kõigi PC-dega, nii laua- kui sülearvutitega ning ei vaja tarkvara installimist.

Täismõõtmetes klaviatuuril on nn Anti-Ghosting klahvid, mis tähendab, et klaviatuuril saab valida mitut nuppu üheaegselt. Paljudel tavaklaviatuuridel on üheaegselt vajutamiseks vaid kindlad nupud, näiteks Shift klahvi allahoidmisel saab veel üht klahvi vajutada, kuid mõned muud mängimiseks vajalikud nupukombinatsioonid ei pruugi töötada. Selleks ongi klaviatuuril Anti-Ghost, vajutada saab korraga kuni kuut klahvi.

Samuti on olemas ka 12 meediaklahvi ja mängimise režiim, kus näiteks Windowsi klahv blokeeritakse, et sellele kogemata mõnel otsustaval hetkel ei vajutaks.

LED tuled on kolmevärvilised ja neid saab reguleerida.

Kõrvakpallidel on vali heli ja mikrofon, et teiste mänguosalistega rääkida.

Hiir on varustatud kuue nupuga ja LED valgusefektidega, mida saab samamoodi nagu klaviatuuril reguleerida. 1,8 meetri pikkune kaabel ulatub ka laua alla, kui arvutikasti seal hoiad ning ei jää lühikeseks.

Hiirematt mõõtmetega 250×210 mm (paksus 3 mm) on optimeeritud komplektis oleva hiire jaoks ning on alt kaetud kummise kihiga, et ei libiseks ka poleeritud laual.

Kuna hiir ja klaviatuur on kaabliga, vajad arvutil kahte vaba USB porti. Kõrvaklappidel koos mikrofoniga on standardne 3,5 mm ühendus nii PC-de kui mängukonsoolidega (ühildub ametlikult Playstation 4, Xbox One´ija Nintendo Switchiga). Kui arvutil on need ühendusvõimalused olemas, saadki komplekti kasutama hakata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.