Klicki 1000 soovitust

Mida kinkida mängusõbrale, kui eelarveks on kuni 25 eurot?

Kui sinu tutvusringkonnas on retromängude fänn, siis ei pea talle kingituse leidmiseks hakkama antiigipoode kammima – retromänge sealt tavaliselt ei leia. Küll aga on need mängud olemas retrokonsoolides, mis mahuvad ilusti 25-eurose eelarve sisse.

Mängukonsool Orb Gaming Retro Pocket Games (hind 24,99 eurot) on nagu 80ndate videomängusaal taskus. Ei, sellel konsoolil pole moodsat puutetundlikku ekraani, vaid on füüsilised nupud, nagu peab. Seade mahub lahedalt taskusse ning on 1.8-tollise värviekraaniga. Vasaku sõrme alla jäävad neli nooleklahvi navigeerimiseks, paremal on menüü- ja valikuklahvid.

Sel retrokonsoolil on kaasas üle saja mängu, mis on paljudele lapsepõlvest hästi tuttavad. Menüü, kust valida, on lihtne ning katse-eksituse meetodil saab kiiresti teada, mida parempoolsed kaks juhtnuppu teevad. Õigemini see tuleb peagi endale meelde, kui oled neid mänge möödunud sajandil mänginud.

Mängukonsool Orb Gaming Retro Handheld Console (hind 19,99 eurot) on veelgi taskukohasem nii suuruselt kui hinnalt ja sisaldab kokku kuni 150 kaheksabitist retromängu. Pea kõik mängud, mida mäletad lapsepõlvest, kui see jäi 80ndatesse või 90ndatesse, on olemas. Või kui ei mäleta ja oled noorem, on see uus huvitav maailm, mis avaneb hoopis teistsugusena, kui tavalistes tänapäeva mobiilimängudes.

Selgi konsoolil on 1,8-tolline värviekraan ja navigatsiooninupud pluss kaks juhtnuppu (A ja B), kuid ekraan on paigutatud nuppude kohale ning teeb konsoolist niimoodi veelgi kompaktsema seadme.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.