Klicki 1000 soovitust

Mida teha, kui WiFi-levi magamistuppa ei ulatu?

Kui oled kunagi märganud, et mõnes kodunurgas on wifi ühendus kuidagi halb, videod hakivad ning veebilehed ei lae piisavalt kiiresti, siis ei suuda ilmselt su ruuter hakkama saada ning levi ei ulatu sinna, kuhu vaja.

Seda probleemi on aga võrdlemisi lihtne lahendada. Üheks võimaluseks on hankida suurem ja võimsam ruuter, kuid see on kallis ning ei pruugi samuti alati igal pool töötada, kuna betoonseinad ja rauduksed WiFi levile ei meeldi.

Teiseks võimaluseks on hankida endale üks väike vidin, mille saab pista seinakontakti ning mis justkui võluväel interneti ka maja kõige kaugematesse nurkadesse edasi viib.

Leviala pikendajate kasutamine on lihtne, kuid tuleb arvestada, et aeg-ajalt on need tõrksad ning pirtsutavad, seega võiks vajadusel hoida lähedal kellegi, kes interneti tehnoloogiast rohkem teab. Siiski, enamikel kordadel on nende seadistamine lihtne ja probleeme ei tasu karta.

Ühte majapidamisse võib soovi korral panna ka mitu leviala pikendajat, seega peaks muretult saama videot vaadata nii köögis, elutoas kui ka näiteks rõdul.

Ühe WiFi leviala pikendaja hinnaks on Klicki poes 29,99 eurot.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.