Klicki 1000 soovitust

Millega mängida suvel? Nintendo mängukonsoolid sobivad igaks olukorraks

Nintendol on olemas mängukonsoolid, mida saab kasutada nii kodus suure teleka küljes kui ka vajadusel kaasa haarata suvel ringi sõites või miks mitte rannas või metsaaluses varjus mängimiseks. Siin on valik kolmest konsoolist, mis sobivad praegu ülihästi nii tuppa, autosse kui õue.

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition – 399,99 eurot

Puna-sinises stiilis Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition sisaldab kõiki vajalikke lisasid. Mängukonsool ise on nagu tavalisest nutitelefonist suurem ja paksem ekraan koos protsessori ja mäluga, selle külgedele käivad konsooli Joy-Con puldid, mida saab ka eraldi kasutada. Rooli vajavateks ja muidugi ka teisteks mängudeks on olemas kahe käepidemega puldihoidja, mis pakub paremat haaratavust ja käe tunnetust, lisaks boonusena ka puna-sinine vutlar konsooli ja pultide kaasavõtmiseks. Muidugi sisaldab komplekt veel dokki, mille abil lähevad kõik Nintendo mängud suurele ekraanile ja saad telekaga ühendades mängida kodus nagu suure konsooliga. Kaasas on kiire HDMI kaabel.

Selle väljalaskega on kaasa pakitud ekraanikaitse, et kriimud klaasile niisama lihtsalt ei tekiks ja randmepaelad Joy-Con pultidele.

Kui oled suvel kodust eemal, siis saab mängukonsooliga mängida ühe laadimisega kuni üheksa tundi. Sellest peaks tavaliselt ka paadunumale mängufanaatikule piisama selleks ajaks, kui seinakontaktist eemal ollakse. Kuigi valgete öödega võib see aeg mõnikord üsna kiirelt kuluda.

Nintendo Switch Monster Hunter Rise – 429,99 eurot

Kui oled Monster Hunter Rise´i fänn, siis see komplekt on kindlasti Must Have ehk peab olemas olema, kui mängima hakkad. Kuid iseenesest sobib stiilne eriväljalase ka algajale, kes pole mängu näinud, sest Monster Hunter Rise ise tuleb samuti kaasa. Lisaks konsoolile on komplektis kaks stiliseeritud Joy-Con pulti, puldihoidja ja muud lisad.

Nintendo Switch Lite – 249,99 eurot

Muidugi ei pea olema konsool alati lahtivõetav, dokitav ja kasutatav teleka taga – kui mängid põhiliselt liikvel olles ja kodus suure ekraani ette satud harva, siis on parim valik kõik-ühes mobiilne Nintendo Switch Lite. Sellel on ekraani küljes kahel pool puldid juba külge ehitatud ning kaasavõetav Nintendo ise on keskmise nutitelefoni mõõtu. Siiski saab sellega paremini mängida kui telefoniga, sest külgedel on samamoodi nagu täissuuruses Switchilgi füüsilised nupud.

Mis vahet on Nintendo Switchil ja Nintendo Switch Lite´il?

Lisaks sellele, et Lite on kõik ühes tükis korpusega erinevalt Switchist, millel saab ekraani küljest puldid ära võtta ja doki vahendusel suurel ekraanil mängida, on neil kahel konsoolil veel muidki väikeseid erinevusi. Selleks, et oleks parem endale sobivat valida, toome need siin ära:

  • Switchile sobivad kõik Nintendo mängud, Lite mängib mobiilseid mänge (neid on samuti suur hulk)
  • Lite´il pole kaasas Joy-Con kontrollereid, selle asemel on puldinupud juba korpuse küljes ekraani kõrval, sama paigutusega
  • Switchi saab ühendada telekaga, Lite´i ei saa
  • Lite on, nagu nimigi vihjab, väiksem ja kergem, seega mugavam kaasas kanda
  • Switchil on suurem ekraan (6,2 tolli vs 5,5 tolli)
  • Switchil kestab aku kuni 9 tundi, Lite´il kuni 7 tundi
  • Lite on oluliselt odavam

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.