Klicki 1000 soovitust

Millega vähendada stressi? Korraliku hiire ja mugavate kõrvaklappidega loomulikult!

Täiesti märkamatult võib meid iga päev närida üks ootamatu stressiallikas – kehvalt liikuv hiir. Ka ebamugavad kõrvaklapid võivad lõpuks ära väsitada. Muidugi ei maksaks selle pärast klappidest ja hiirest loobuda, vaid tuleb valida endale mugavad ja õiged töövahendid. Vaata edasi, millised võiksid selleks sobida.

Igapäevaseks kasutamiseks ning nii mängimiseks kui tööks mõeldud vastupidavad lisaseadmed on olemas Steelseries´il. Siin on valik kahest heast hiirest ja ühest mugavast peakomplektist, mis närvid väga edukalt korras hoiavad.

Mängurihiir SteelSeries Aerox 3 2022 (69,99 eurot)

Aerox 3 on uus efektne hiir, mille mitmevärviline RGB LED valgustus töötab isegi põhja all ja on seadistatav. Jah, muidugi loeb mängus iga millisekund ja just sellepärast on mängurihiir väga kiire. Kuid lisaks mängib liigutamisel rolli ka hiire kaal – 59 grammi. Tegemist on kerge hiirega, millel väike inerts ning isegi järsud liigutused tulevad väga täpsed.

Kui tahad aga tööl stressi vähendada, sobib igapäevaseks kontoritegevuseks just mängurihiir väga hästi ikka samadel põhjustel – see on kiire ja täpne.

Kuigi korpus tundub olevat hõre, pakub tootja sellele lisaseadmele isegi teatavat vee- ja tolmukindlust. Nimelt vastavad hiire sisemised lülitid ja skeemid IP54 standardile ehk kannatavad niiskust, pritsmeid ja peenikest tolmu.

See on küll juhtmega hiir, kuid juhe pole püsivalt küljes. USB C ühendusega kaabli saab tagant võtta.

Soovi korral võid musta asemel valida ka valge korpusega mudeli.

SteelSeries Aerox 3 2022 Wireless (109,99 eurot) – sama hiir, aga topelt-juhtmevaba

Juhtmevabadus lisab lisamugavusi – see on selge. Kaablita on võimalik lihtsamini hiirt liigutada ja kaasa võtta, lisaks jääb üks arvuti port selle võrra vabaks, kui kasutad Bluetoothi.

See hiir aga on tähelepanuväärne juhtmevaba ühenduse valikuvõimaluse poolest. Kasutada saab nii USB adapteriga 2,4 GHz ühendust kui ka lihtsalt Bluetoothi. See viimane viis sobib väga hästi näiteks ilma USB pesata seadmetega või kui ei raatsi mõnda USB pesa ohverdada traadita ühenduse adapteri jaoks. Võid Bluetoothiga ühendada nii oma tahvli, nutitelefoni kui nutiekraani. Bluetooth pole küll nii kiire, kui mänguritele rohkem meeldiv 2,4 GHz raadioühendus, aga kontoritööks täiesti sobiv.

Ühe laadimisega kestab hiire aku 200 tundi.

Kõrvaklapid SteelSeries Arctis 7+ (189,99 eurot)

Ka mänguri kõrvaklappidega on samamoodi, nagu mängurihiirtega – see vähendab kuhjaga stressi nii mängides kui koosolekut pidades. Mänguriklapid on mugavad kanda, selge painduva otsaga mikrofoniga saab selgelt rääkida ning pehmete ümbruse helisid neelavate kõrvapolstritega komplekt sobib kandmiseks terve mänguõhtu või tööpäeva.

Arvuti- või nutiseadme-ühendus käib USB C otsaga adapteriga, klappe saab laadida USB C kaabli abiga. Klapid on võitnud hulga auhindu nii parima mängukonsooli-peakomplektina kui juhtmevaba peavarustusena.

Adapter ühildub Sony PS5, PS4, PC, Nintendo Switchi, Androidiga seadmetega, USB-C ühendusega iPad´idega kui paljude muude seadmetega. 15 minutit laadimist annab juba kolm tundi kuulamisaega, aku kestab täislaetuna 30 tundi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.