Klicki 1000 soovitust

Mobiil randmekotti koos pangakaardiga

Poes käies on hea võimalikult vähe pusida mitmetes kottides, veel parem aga, kui piisab ühest randmekotist, mis mahutab lisaks mobiilile ka panga- ja ostukaardid.

Universaalsesse GreenGo XXXL mobiilikotti (hind 12,99 eurot) võid libistada oma nutitelefoni, sõidu- ja pangakaardid ning minna poodi ilma, et peaksid kaasas kandma eraldi kotti, millest kunagi kohe vajalikke asju kiirelt üles ei leia.

Tepitud pealispinnaga mobiilikott kinnitub randmele, kust saad sellele alati ligi isegi siis, kui oled teinud näiteks väikese jooksutiiru ja lähed peale seda hädavajalikeks ostudeks korraks poodi. Käe ümber käiv randmerihm hoiab koti paigal ja on ka vargakindel – keegi ei saa seda ostukeskuses või tänaval möödaminnes käest rebida. Sul ei pea isegi taskuid olema, mis kaartidest ja telefonist pungil.

Kaarditaskutega telefonikott on universaalne, sobitudes erinevat tüüpi ja suurusega mobiiltelefonidega ja riietusega. Ühtlasi pakub see kaitset ekraani- ja muude kriimustuste ning põrutuste eest. Kui kasutad seda mobiilitaskut, siis ei pruugi telefoniümbrist alati vaja minna.

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.