Klicki 1000 soovitust

Mobiil rattakompuutriks põrutuskindla hoidiku abiga

Kui lähed jalgrattaga sõitma, siis tavaliselt tekib ka küsimus, kuhu nutitelefon panna – taskusse, seljakotti, rattakotti või hoopis lenksule?

Viimane variant tundub kõige ahvatlevam, sest lenksul oleva mobiili ekraan võiks ju sõidu ajal ka midagi kasulikku näidata, ehkki samal ajal peab kindlasti meeles pidama, et sõites ei ole hea kõrvalisi ekraane vaadata. Kuid on mobiiliäppe, mis jalgratturit heliliselt juhendavad ning nooltega õiget suunda näitavad igal ristmikul, nii et ka silmanurgast piiludes on näha, milline pööre tuleb teha. Sõnumeid ja Facebooki ära loomulikult rattasõidu ajal vaata.

Leksule kinnitamiseks on vaja spetsiaalset mobiilihoidikut. See peab olema rattale mõeldud, sest muud hoidikud kindlasti jalgratta peal põrutustele ja löökidele nii hästi vastu ei peaks.

Üks selline mugav rattahoidik on PURO Universaalne kuni 4,8-tollise ekraaniga mobiilide 360° rattahoidja (hind 19,99 eurot).

See hoidik sobib nii mobiili laiuti kui pikutiasendis paigutamiseks Oma soovi järgi võib hoidjat pöörata 360 kraadi. Lukuga kinni käiv vutlar on lihtne kasutada, kest sisaldab ka pehmendust, et telefon kõiki rattalt edasi antavaid lööke taluma ei peaks. Samuti kaitseb kest vihma, lume, mustuse ja päikese eest.

Ekraanikate säilitab ka telefoniekraani puutetundlikkuse.

Lenksu külge kinnitamine käib klambri abil mõne sekundiga, nii et peale esimest klambri pingutamist ei pea pärast enam mobiilihoidjaga pusima, kui ei julge seda ratta külge niisama järelvalveta jätta.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.