Klicki 1000 soovitust

Mobiilne akuga survepesur laseb ratast või käru pesta seal, kus ise tahad

Kui sulle meeldib suvel rattamatkal käia, kuid pärast sõitu on vaja see porist puhtaks saada juba enne, kui autole kinnitad, siis mida teha? Või tahad metsajooksu järel kohe koera pesta või mudaseks saanud matkasaapaid?

Lahenduseks on Kärcheri kerge survepesur OC 3 EU (139,99 eurot), millega saad nii ratta, saapad, koera kui kõik muu kohe metsas kerge vaevaga puhtaks pesta, ilma et peaks koju seinakontakti ja vooliku juurde jõudma.

Kaasaskantav survepesur teeb elu ka muul moel hulga lihtsamaks, sest võid selle alati auto pagasiruumi tõsta ning kasutada just seal, kus parasjagu vaja. Olgu selleks suvila, kus vajab puhastamist mullane aiakäru või mõni suvine autoga ette võetud reis, mille jooksul võib ette tulla igasuguseid ootamatusi.

Madala survejoaga pesur sobib hästi ka poriste riiete, jalanõude või lemmiklooma käppade puhastamiseks. Selle neli liitrit vett mahutav veepaak pole küll piisavalt suur, et näiteks auto ära pesta, kuid on kergelt eemaldatav ja seda on lihtne täita väiksemaks pesuks. Liitium-ioonaku tööaeg on 15 minutit, laadimine võtab aega poolteist tundi. Aku tühjenemisest annab märku LED-tuli.

Survepesuriga kaasasolevast puhastuskomplektist leiab mitmeid lisatarvikuid, mis sobivad erinevate pindade puhastamiseks. Muuhulgas on tarvikute seas ka imemisvoolik, millega saad paaki täita ämbrist või kanistrist. Nii jätkub vett kauemaks ja seade ei sõltu ka põhjalikuma pesu korral elektrikontaktist ega kraaniveest.

Vaata, mismoodi Kärcheri mobiilne survepesur ühe väga porise ratta puhtaks teeb:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.