Moodsa kontorikombaini viis omadust ja Samsung, millel need kõik olemas

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Kontorikombainidest kirjutatakse väga vähe – need on saanud meie elus nii tavaliseks, et keegi ei märkagi. Ometi tuleb ka head kontorikombaini samamoodi valida nagu nutitelefoni, telerit või autot. Mille järgi seda teha ja milline on hea kombain?

Vaatame Samsung Xpress M2070w MFP (hind 119,99 eurot) näitel.

Ühendamine vaid puudutusega

Enam ei prindita välja vaid arvutitest, üsna tihti tuleb ka telefonidest ja tahvlitest paberile väljastada. Selleks, et telefoni kontorikombainiga ühendada, ei pea adapteritega jändama ega võrguseadetesse kaevuma, piisab vaid puudutusest. Samsungil on NFC tugi ja kui asetada sisselülitatud NFC-ga telefon skannerikaane lähedale, ühendataksegi printer telefoniga juhtmevabalt.

Skaneerib ja kopeerib kiirelt

Eraldi paljundusmasinaid pole enam ei kodudes ega väikestes ja keskmistes kontorites. Kontorikombainid oskavad ise paljundada, kui nad juba skaneerida oskavad.

Tavaliselt läheb vaja skaneerimist. Paberdokumendid digitaliseeritakse kas pildiks või PDF-iks. Kopeerimiskiirus on sellel kombainil kuni 20 koopiat minutis (esimene lk 8,5 sekundit) ja see on oma hinna kohta täiesti hea kiirus.

Prindib kvaliteetselt

Laserprinter väljastab pilte ja tekste kvaliteediga 1200 x 1200 punkti tollile, mis on keskmisest parem näitaja ning tagab selged ja kvaliteetsed dokumendid. Laseprinteriga saab ka fotosid kiirelt välja trükkida.

Lihtne kassetti vahetada

Samsungi kontorikombainil on kõik-ühes vahetatav trummel ja kassett, mis prindib kuni 1000 lehekülge. Kui seade on kasutatav kontoris, siis peab olema vahetamine lihtne. Selle laserprinteriga ongi.

Seadmele on saadaval ka suurem 1800 lehekülje mahuga vahetuskassett, mis aitab lehekülje hinna odavamaks saada ja pideval kasutamisel tasub kindlasti ära.

Korralik ühilduvus ja ühendusvõimalused

Muidugi peab saama printerit korralikult ühendada erinevatest seadmetest printimiseks. Selleks on olemas mobiiliäppide tugi, pilveprintimine (nii Samsung Cloudist kui Google Cloud Print), juhtmevaba võrgu kasutusvõimalus (WiFi b/g/n) koos turvalise autentimisega (WEP, WPA/WPA2 Personal), muidugi ka otse arvutiga ühendamise võimalus USB 2.0 pordiga.

Korralik ühilduvus tähendab sobitumist nii Androidi, Windowsi, OS X kui Linuxi operatsioonisüsteemidega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.