Klicki 1000 soovitust

Mürasummutus kõigile: Skullcandy summutab, kuid laseb vajadusel inimkõne läbi

Mürasummutus on hea nii reisil olles lennukis kui ka avatud kontoris. Kui lennukis ollakse harvem, siis kuskil mürarikkal töökohal on mürasummutus igati abiks iga päev, aga siis on üks mure: kui keegi kõnetab, siis ju ei kuule, mis ta räägib. Need Skullcandy klapid toovad aga juhitava mürasummutuse massidesse.

Skullcandy Venue (hind 143,99 eurot ehk hetkel 36 eurot tavahinnast odavam) kõrvapealsed klapid pakuvad mitmeid tipp-kõrvaklappidele omaseid funktsioone: näiteks saab kasutada virtuaalseid assistente või juhtida nutikalt müraeemaldust.

Need kõrvaklapid ei kao enam ära

Skullcandy Venue on varustatud Tile sensoriga, millega saab näiteks oma võtmeid träkkida või muid asju üles otsida. Kasutades vastavat mobiiliäppi, võib kadunud asjade asukoha kiiresti määrata ning ei pea enam mööda majapidamist kõike pahupidi pöörama ja aega otsimisele raiskama. Kõrvaklapid annavad häälega märku, kus parasjagu peidus on.

Üks puudutus ja kuuled kõike

Kui liigud kõrvaklappidega ringi või teed kontoris tööd, siis sind kõnetanud inimesed ei pea enam ootama, kuni klapid peast võtad ja neil küsimust uuesti korrata palud, vaid võid ühe nupuvajutusega lülitada sisse nn monitooringurežiimi, mis välised hääled selgelt läbi laseb. Saad näiteks poes müüjalt midagi tellida või töökaaslasele kohe vastata ilma klappe peast ära võtmata.

Mugavalt peas

Kõrvaklappidel on n-ö mäluga pehmendavad padjad, mis võtavad vajaliku kuju, kui need vastu kõrvu surud ja tagavad helitiheda asendi.

Ühendus juhtmega või ilma

Kõrvaklapid suhtlevad heliallikaga – nutitelefoniga, tahvliga, arvutiga või mõne muu pleieriga üle Bluetoothi, kuid muidugi saab kasutada ka tavalist 3,5 mm kõrvaklapipesa kaabliga ühendamiseks.

Akudelt kestab seade kuni 24 tundi ja laadida saab tavalise USB kaabliga. Sisseehitatud mikrofon aga tagab, et kõrvaklappidega saad ka mobiilikõnedele vastata ja ei pea neid peast ära võtma.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses