Klicki 1000 soovitust

Muretu töö- või koolielu pärast puhkust: uue arvutiga tuleb nüüd tasuta kaasa Microsoft 365 tarkvara

Peale arvuti ostmist selgub tavaliselt, et kohe ei saagi tööle hakata (või õppima), sest kõiki vajalikke töövahendeid ei pruugi uues arvutis olemas olla. Nüüd aga on kõik peale ostu olemas, sest iga Windowsi arvutiga saab siit ostes tasuta kaasa kontoritarkvara Microsoft 365.

See teeb kokku kingituse väärtuses 69,99 eurot. Microsoft 365 on teada-tuntud kontoritarkvara pakett, mida varem tunti Office´i nime alla, kuid mis nüüd on liitnud lisaks installitavatele Wordile, Excelile, Powerpointile ja teistele Microsofti kontoriprogrammidele ka sellega kaasas käivaid pilveteenuseid ja pilveruumi salvestuseks.

Täpsemalt on kingituse puhul tegemist Microsoft 365 personaliga, millega saab kasutada alati uusimaid Office’i rakendusi Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher ja Access.

Neid rakendusi saab installida nii PC-arvutisse, tahvelarvutisse kui nutitelefoni.

Kaasa antakse veel 1 TB OneDrive’i pilveteenuse salvestusruumi ning 60 minutit Skype’i kõneaega kuus.

Microsoft 365 Personal litsents kehtib 1 aasta ja peale seda saab juhendi järgi järgmise aasta kasutusõiguse hankida tavalisest palju soodsamalt.

Tasuta Microsoft 365 Personal tuleb Klicki poodidest või e-poest ostes kaasa tasuta kuni 30. septembrini või kuni kingitusi jätkub.

Mida võtta?

Kampaanias on praegu saada erinevais sülearvuteid hinnaga alates 199,99 eurost (Samsung Galaxy Book Go 14) kuni kõige kallimate mänguriarvutiteni. Kehtib, muide, ka lauaarvutite suhtes, millest odavaim algab samuti 199,99 eurost (taastoodetud Dell Optiplex 3/7020 SFF).

Kalleimate ja odavaimate vahele jääb veel terve rida häid pakkumisi.

Näiteks kuluks õppijale või puhkuse lõpetajale väga hästi ära 14-tolline Lenovo Ideapad Flex 5 kaks-ühes sülearvuti (399,99 eurot), mida saab kasutada ka tahvlina, hõbedane eraldi numbriklaviatuuriga 15-tolline suurem sülearvuti HP 15s Ryzen3 (429,99 eurot) energiasäästliku protsessoriga või kuldne 14-tolline mudel Acer Swift 1 (449,99 eurot).

Muidugi võib leida oma töölauale ka mõne võimsa lauaarvuti, millega tuleb samuti kontoritarkvara tasuta kaasa.

Osalevad ka kõik Apple´i arvutid!

Kuna kontoritarkvara töötab nii PC-des kui Apple´i arvutites, siis kehtib ka kingitusena tasuta Microsoft 365 pakkumine kõigile Mac´i ostjatele. Vaata endale sobiv Mac välja siit ja peale ostu saabki kohe kontoritööd tegema hakata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.