Klicki 1000 soovitust

Need JBL-i juhtmevabad klapid toovad bassid kaasa kogu pikaks päevaks

Kui suudad 16 tundi järjest muusikat kuulata ja veel korralike bassidega, siis kõrvaklappide taha asi ei jää.

Bluetooth-ühendusega kõrvaklapid JBL T500BT (hind 45,99 eurot) on vaatamata pikale aku tööeale (kuni 16 tundi) üllatavalt kerged, nii et kauem kestval kandmisel ei muutu need raskeks ja rõhuvaks. Võimsa bassielamuse tagavad suured kõlarielemendid ja kokkuvolditav korpus lubab neid klappe alati ka reisile kaasa võtta. Kaasavõtmiseks on need head veel selle tõttu, et Bluetooth-ühendus aga vabastab tüütutest juhtmetest ning kiirlaadimisega saab siis, kui vaid hetkeks seinakontakti lähedale satud, piisavalt energiat juurde – 5 minutiga laeb aku kuni 1 tunniks muusika mängimiseks.

JBL-i klappide Bluetoothi-ühendusel on hea omadus kiirelt ümber lülituda ühelt seadmelt teisele. Nii saad näiteks arvutist videot vaadates kohe ka kõnedele vastata, ühendades klapid mobiiliga. Mobiilikõnede jaoks on olemas kõnede vastamise nupp ja sisseehitatud mikrofon.

Ehkki avapildil on roosad kõrvaklapid, saab igaüks valida just talle sobiva tooni nelja värvi seast: lisaks roosale on olemas sinised ja muidugi ka mustad ja valged mudelid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.