Klicki 1000 soovitust

Neli akupanka, mida vajad tsivilisatsioonist eemal elektrita maakohas

Tänapäeval on elektril väga oluline koht meie igapäevaelus. Olgu see Facebookis surfamiseks või Instagrammis oma sõprade kadetaks muutmiseks, suvituspilte üles pannes või häda korral abi kutsumiseks. Keskmine telefoniaku peab siiski vastu vaid päeva või kaks, seega oluline on kaasa võtta korralik akupank.

Siin on neli soovitust akupanga valikuks olukordades, kus ei saa alati mobiili laadida.

1. Remax Proda 30000 mAh – 69,99 eurot

Kuna mobiiltelefonide akud on keskmiselt 3000 mAh suurused, võiks akupank olla vanaemale külla minnes vähemalt 10 000 mAh. Kui seltskond suurem või USB seadmeid rohkem, võiks akupankasid olla mitu või hoopis kaasa võtta mõne veelgi mahukama.

Näiteks 30 000 mAh akupank, millega võiks vabalt laadida keskmist iPhone´i või Androidiga mobiili nädala jagu, oleks tõesti suureks abiks.

2. Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 mAh – 119,99 eurot

Arvestades soodsaid suvitusilmasid ning päikest, võiks mõelda ka päikesepaneeli peale. Kuna soovituslik ei ole mobiilseid seadmeid otse päikesepaneeli küljes laadida, vaid läbi akupanga, võiks mõelda akupangale, mis on sisseehitatud päikesepaneeliga.

Piisavalt suure mahtuvusega akupank, mis päeval ennast ise päikese käes laeb ning öösel mobiilil hinge sees hoiab, on mõistlik valik.

Lisaks on paneelil ka sisseehitatud lamp, mis õhtutundidel valgust annab.

3. Forever TB-018 6000 mAh 18 LEDiga – 29,99 eurot

Olgugi, et päevad on pikad, läheb hilistel õhtutundidel juba üsna pimedaks.
Et teepeal mitte ära eksida ning maakodus lihtsam öösel orjenteeruda oleks, võiks kaasas olla lamp. Säästlik mõtteviis ühe kordseid patareisid kasutada ei luba ning korduvkasutatav akudega lamp on oluliselt parem valik. Võtta saab ühe LED-iga akupanga või näiteks 18 LED-iga seadme, mis oluliselt rohkem valgust annab.

Tänu LED-i vähesele voolutarbimisele ning suurele 6000 mAh akule annab see seade valgust läbi mitme öö ning samas suudab kuni kaks korda ka telefoni laadida.

4. Denver Jumpstarter – 99,99 eurot

Tihti minnakse maale autoga ja sõpradega ning kerge on ennast puhkemelusse unustada. Auto mängib õhtu läbi muusikat ning puhkuse lõpuks on aku sedavõrd pilditu, et ei lähe enam tuledki põlema. Appi tõttab Denveri akupank, mis krokodillidega auto akule ühendades selle vaevata taaskäivitab.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.