Klicki 1000 soovitust

Neli erilist akupanka ja laadijat, mis hoiavad suveretkedel telefoni alati laetuna

Praegu on palju päikest ja ohtralt seiklusi, kuid seinakontakti pole suve ajal alati käepärast, kust oma nutitelefoni laadida. Selle mure aitavad lahendada akupangad ja päikesepaneelid. Suveks võiks kaaluda selliseid akupankasid, mis kasutavad ka päikest ning ei lähe kukkudes katki.

Siin ongi neli erilist Sandbergi akupanka ning päikesepaneeli, mis mõeldud aastaringseteks seiklusteks.

Sandberg Outdoor Solar Powerbank 8000 mAh

See Sandbergi 8000 mAh akupank (hind 49,99 eurot) on ideaalne puhkuse ajaks ja muidugi saab seda kasutada ka iga ilmaga muul ajal, kui kodust välja lähed. Korpus on pritsme- ja löögikindel, mõne karabiiniga saad selle kinnitada seljakotile, kus akupank päevase matka ajal iseenda akusid laeb. Õhtul aga võid päikeseenergiast täitunud akupangaga muid nutiseadmeid laadida, mis päeva jooksul tühjaks saanud. 8000 mAh akumahust piisab kas nutitelefoni mitmekordseks laadimiseks või lisaks mobiilile mõne muu nutividina turgutamiseks.

Sandbergi akupanka ennast saad muidugi laadida ka traditsiooniliselt USB pesa kaudu, nutiseadmeid aga võib kahe USB-väljundi kaudu korraga laadida.

Sandberg Outdoor Solar 16000 mAh

Võrreldes eelmise mudeliga topeltmahtuvusega aku sobib pikemate rännakute tegijale – selle akupangaga, millel 16 000 mAh mahutavust (hind 69,99 eurot), võid täis laadida nii enda kui sõbra nutitelefone korduvalt ning lisaks jätkub energiat ka kõigi muude nutividinate jaoks – nutikellade, digikaamerate, seikluskaamerate või GPS-i akude täitmiseks. Ainult et uuesti akupanga täislaadimiseks ei saa alati täielikult päikese peale loota – see on küll heaks abiks lisaenergia saamisel, kuid õhtul või nädalalõpul peaks igaks juhuks ka USB-laadija külge ühendama.

Sandberg Outdoor Solar 24000 mAh

24 000 mAh akupank (hind 119,99 eurot) on juba oluliselt paksem, kaalukam ja suurema päikesepaneeliga ning aitab hädast välja pea igas olukorras. Eriti just nüüd, siseturismi suvel, võid selle akupanga kaasa võtta oma pikemateks seiklusteks nii saartel, metsades kui mõnel pikemal jalgsi- või rattamatkal.

Keskmise kaasaegse nutitelefoni laeb see pank täis 9-10 korda, USB Type-C ühendusega saad laadida ka neid seadmeid, mis sedasorti ühendust vajavad. Lisaks on olemas ka kiirlaadimise võimalus QuickCharge 3.0 standardi järgi.

Korpus on mitte lihtsalt pritsme-, vaid lausa veekindel, vastates IP67 standardile. Peab vaid hoolitsema, et vesistes tingimustes pistikupesade kummiklapid kinni oleks. Küljelt leiab võimsa LED-taskulambi.

Päikesepaneel-laadija Sandberg Solar Charger 13W 2xUSB

Kui kavatsed pikemalt seinakontaktist eemal olla, sobib Sandbergi kahe päikesepaneeliga laadijast (hind 59,99 eurot), millel küll endal akupanka sees pole, kuid mis võib päikese käes otse sinu nutiseadmeid või akupankasid laadida. Väljundiks on kaks USB pesa. Kui akupank toetab samal ajal laadimist ja tühjendamist, siis võib päikesepaneeli kasutada puhvrina, mis tagab pideva energiaga varustatuse koostöös akupangaga.

See on mugavalt kokkuvolditav ja kottipakitav, matkal aga saad selle kinnitada seljakotile, et päike pääseks energiat koguvatele paneelidele ligi.

Päikesepaneelide väljundvõimsus on 13 W, kasutusel on uued kõrge efektiivsusega (22%) paneelid, ühendusteks on 2 USB A pesa (5 V / 2.1 A). Paneelide juures on veel lukuga sahtel, kuhu saad oma seadmed turvaliselt laadima panna.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.