Klicki 1000 soovitust

Neli soovitust, kuidas valida endale õiged kõrvaklapid

Kõrvaklappide maailm on suur ja lai ning endale sobiva paari leidmine võib olla üsna keeruline. Kui soovid aga osta just oma vajadustele sobivad kõrvaklapid, siis tasub enne mõelda neile neljale aspektile.

1. Mida sa kõrvaklappidega teed?

Enne, kui jooksed uusi kõrvaklappe ostma, oleks mõistlik välja mõelda, mille jaoks neid kasutad. Kui soovid kõrvaklappe kanda trenni tehes, siis tasuks pigem kaaluda väikeste kõrvasiseste klappide ostmist. Kui plaanid klappe kasutada aga diivanil lesides muusika kuulamiseks, siis tuleks vaadata pigem suuremate ning parema helikvaliteediga mudelite poole.

Üldine reegel on aga lihtne: kui plaanid palju liikuda, vali võimalikult väikesed ning kerged klapid. Kui aga soovid võimalikult head ning mugavat kasutuskogemust, siis tasub vaadata suuremate poole.

2. Kui oluline on sinu jaoks mugavus?

Kui see on uute seadmete ostmisel esmatähtis, siis peaksid ka vaatama juhtmevabade kõrvaklappide poole. Need saab mugavalt kätte haarata, tööle panna ning muusikat kuulama hakata. Kui see ei ole aga sinu jaoks nii tähtis ning kaablid ei häiri, vaid pigem ei sooviks sa klappide laadimisega tegeleda, siis tasuks vaadata juhtmega mudelite poole.

3. Kui palju soovid kulutada?

See on üks kõige olulisemaid külgi valikul, mille pead enda jaoks selgeks mõtlema. Kõrvaklappide hinnad kõiguvad seinast seina, kuid niisamuti kõigub nende kvaliteet ja võimalused.

Kui investeerid rohkem, saad ilmselt kvaliteetsemad ning parema helikvaliteediga seadmed. Kui otsustad aga soodsamate kasuks, tuleb tihtipeale leppida veidi kehvema tootega. Samuti ei tohi ära unustada riskifaktorit: kui oled minemas lennureisile ning soovid klappe lihtsalt korra aastas lennukis aja sisustamiseks, siis tasuks ilmselt vaadata odavamate klappide poole, kuna nende puhul pole nõnda kahju, kui need kogemata lennukisse unustad või välismaal minema jalutavad.

4. Kas helikvaliteet või välimus?

Kõige “seksikamad” tooted pole alati parima helikvaliteediga. Enne ostu tasuks välja mõelda, kas ajad pigem taga stiilset välimust või parimat võimalikku helikvaliteeti. On üsna keeruline leida sellised kõrvaklapid, mis pakuvad samal ajal mõlemat, seega on oma soovide läbikaalumine vägagi oluline.

Vaata kõrvaklappide pakkumisi Klickist.

Märksõnad: ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.