Klicki 1000 soovitust

Neli tehnoloogia-soovitust koolivaheajaks

Mida teha koolivaheajal, et kõik sujuks liigsete masskogunemisteta? Siin on neli soovitust järgmiseks nädalaks põnevate tegevuste leidmisel.

Mängukonsool Microsoft Xbox Series S – 359,99 eurot

Koolivaheajal saab lõpuks mängida, sest keegi ei sunni sel ajal õppima. Xbox Series S on väike ja kerge, seda on lihtne paigutada kuhu iganes või peita lihtsalt teleri taha. Mängukonsoolil on kiire NVMe SSD mälu, 3,5 mm kõrvaklapipesa, kolm kiiret USB pesa, WiFi, LAN võrku ühendamise võimalus ja muidugi mugav Xboxi pult. Mis aga kõige olulisem – mängukonsoolile on tuhandeid mänge, uue põlvkonna väikese Xboxiga sobib mängida ka vanema põlvkonna mänge.

Droon SYMA X5SW – 59,99 eurot

Oma esimeseks drooniks sobib väga hästi SYMA X5SW. See ei nõua algajalt suurt osavust, aga samas pakub ka võimekate fotodroonide omadusi, millega tutvust teha. Soodsa hinnaga lennumasin edastab otsepilti puldi külge kinnitatud mobiilile (nn FPV ehk First Person View ehk otse pardalt vaade) ning nii pilte kui HD kvaliteediga videoid saab salvestada.

Algajatele on kasulikud drooni propellerite kokkupõrkekaitsed – kui sõidad kogemata vastu takistust, jäävad tiivikud terveks. Edasijõudnutele on olemas aga trikid, mida drooniga saab teha – näiteks saltosid ja vigurlende.

Kõrvaklapid Kingston HyperX Cloud II, Gun Metal – 94,99 eurot

Veelkord mängimisest – vaheajal saab seda teha rahus, ilma et keegi segaks. Need kõrvaklapid on juhtmega, mürasummutusega mikrofoniga, vahetatavate ning samuti ümbruse hääli summutavate kõrvapatjadega ning käivad arvuti taha USB kaabliga.

See tähendab, et klappidesse jõuab helisignaal digitaalsel kujul ja alles seal teisendatakse see heliks. Vahepealne analoogsignaaliks konvertimine jääb ära ning koos sellega väheneb ka kvaliteedikadu.

Klapid on kasutatavad nii PC, Maci, Playstationi kui Xboxiga.

Razer BlackShark V2 X – 64,99 eurot

Kui tahad e-spordi tasemel mängurikõrvaklappe, millega on hea ka võistelda, sest need annavad eelise hiilimisel ja võitlusel paremini mängu hääli õigest suunast kuulda, siis Razeri klapid on selleks väga head.

Need on traditsioonilise kiire 3,5 mm kaabliühendusega, mürasummutusega kardioidmikrofoniga ning kolme kõlarielemendiga, mis esitavad selgelt nii madalaid, keskmisi kui kõrgemaid sagedusi. Massiivne tugev sang ning müra summutavad kõrvapolstrid lubavad mängida tundide viisi, ilma et klapid peale ja kõrvadele liigset survet avaldaksid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.