Klicki 1000 soovitust

Nendel JLabi juhtmevabadel kõrvaklappidel on laadimisjuhe alati kaasas

Juhtmevabad kõrvasisesed klapid, mis kasutavad laadimiskapslit, on mugavad terve päeva ringi liikumiseks ja muusika kuulamiseks või kõnedele vastamiseks, kuid ühel hetkel tuleb ka laadimiskapslit laadida. Kui see hetk tabab sind olukorras, kus ühtki kaablit läheduses pole, siis nende klappidega pole probleemi.

Kõrvaklapid JLab JBuds Air ANC True Wireless (hind 89,99 eurot) on pisikesed ja mugavad, mahtudes hästi kõrva. Kui soovid neid veel täpsemalt enda järgi sobitada, saad vahetada silikoon-otsikuid, võttes enda kõrva jaoks sobiva suuruse. Otsikute komplekt on klappidega kaasas.

Laadimiskapsel on varustatud lühikese külge ehitatud USB juhtmega, mis käib kapsli alla ja on alati kaasas, kui peaks vaja minema. Kuid vajadus laadimise järgi pole õnneks väga suur, sest kõrvaklapid kestavad ühe laadimisega päris kaua – 10 tundi ning kapsel annab veel lisaks 30 tundi. Seega peavad need vastu päris mitu päeva ehk üle 40 tunni ilma laadimisprobleemideta.

JBuds Air pakub aktiivset mürasummutust, mis tähendab, et mikrofonidega kuulatakse ümbritsevaid helisid ja lastakse need kõrva vastandfaasis, et klappide kasutaja väliseid hääli ei kuuleks. Lisaks mürasummutuse sisse-välja lülitamisele on olemas veel Be Aware režiim, mis mitte ei summuta, vaid natuke võimendab väliseid hääli. Sellega saad näiteks tänavaliikluses ohutult liigelda või kuulata teiste inimeste juttu klappe peast võtmata.

Juhtmevabadel kõrvaklappidel on tavaliselt väike viide, mis võib mõnikord hakata segama arvutist või nutiseadmest videote ja filmide vaatamisel, kui hääl ja pilt ei lähe enam kokku. JBuds Air pakub selleks eraldi filmirežiimi, mis muudab viite minimaalseks (alla 100 ms). Vajadusel saad aga kasutada ka vaid ühte kõrvaklappi näiteks käed-vabad seadmena ja autoga sõites kõnesid vastu võtta. Ei pea tingimata mõlemaid klappe selleks kõrva panema.

Kõike saab juhtida klappide puutepinnalt kuni ekvalaiserini välja, seadistades helitämbrit kas rohkem basside või kõrgemate sageduste poole. Selleks peab juhendist selgeks tegema, mida üks, kaks või kolm vajutust või pikk puudutus täpsemalt teevad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.